Google Street View - aktualna pozycja samochodu Google


(Kkrzysiek23) #1

Hej,

istnieje możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie jeździ samochód google street?

Chodzo o konkretną ulicę o konkretnej godzinie.


(errata72) #2

Szukasz - Informacje o Street View- na stronie znajdziesz gdzie jeżdżą samochody Google, przewijasz na Polskę i  odnośnik do - gdzie jeżdżą samochody- dzisiaj jest nieaktywny


(rgabrysiak) #3

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.  


(Kkrzysiek23) #4

 

Tylko ze z tego dowiem sie w jakim miescie w Polsce jezdzi samochod. Nie dowiem sie natomiast gdzie jest o aktualnie, o konkretnej godzinie. Niektorzy wiedzą i robią ustawki.


(aderas) #5

Chyba nie da się dokładnie tego sprawdzić poza tym o czym napisał errata. Chociaż jeśli jest taka możliwość to podzielcie się, u mnie mają jeździć niebawem i dobrze byłoby wiedzieć kiedy:)


(mirektopolanek) #6

A jak często oni rogią aktualizację VS?


(Kpc21) #7

Poprzednia była chyba jakoś w okolicach Euro 2012, teraz była kolejna - czyli wychodziłoby że gdzieś raz na 2 lata. Choć nie jestem przekonany czy nie było jakiejś w 2013.


(aderas) #8

To zależy gdzie. Mieszkam w małej miejscowości i tutaj aktualizacje odbywają się co rok. Byli w lipcu 2012, byli w lipcu 2013 i jesteśmy na liście tegorocznych przejazdów - zapewne znowu w lipcu :slight_smile:


(Kpc21) #9

A teraz, bodajże w ubiegłym miesiącu (albo w marcu), nie mieliście aktualizacji? U nas była - i pojawiły się zdjęcia z przełomu sierpnia/września 2013.