Google w Firefox 6 zawieszanie i prezentacja wynikow

google na ff6 nie działa prawidłowo - wyniki wyszukiwania prezentowane sa jako automatyczne podpowiedzi googla, ale z tym jakos przeżyje. Chodzi o automatyczne umieszczanie kursora w polu wpisania zapytania co całkowicie uniemożliwia cofanie stron backspacem na klawiaturze co jest szczególnie wkurzające majac otwarte np.20 stron trzeba je cofac myszka na przycisku wstecz, no k…-cy mozna dostac - pytanie czy to wina googla i czy jest naprawialne i jak to zrobic, czy to wina przeglądarki Firefox 6 x32 na win 7

A co w tym nieprawidłowego?

Umieszczenie kursora w polu wyszukiwania jest bardzo wygodne, bo nie muszę ponownie klikać myszką w to pole by zmienić zapytanie. A stron wstecz cofa się kombinacją Alt + ←, nie backspacem.

Masz jakieś dziwne wymagania 8)

zawsze z tego korzystałem i było ok- szybko, sprawnie i wygodnie, więc nieco mnie to zdziwiło, że nie mogę teraz (jak za “dawnego” googla) tego zrobić. Co do wygody wpisuje sie raz po tym sie szuka, wiec nie jest to takie (IMO) jak sie wydaje. Co do cofania backspacem jest szybciej. Gdy kliknę wstecz to po chwili zadziała i cofnie stronę, a klawiatura nie idzie tego zrobic wogole bo od razu umieszcza kursor w polu wyszukiwania i liipa. Może jest jakieś ustawienie , okienko, komenda , skrypt, inne by to można bylo wyłączyć?.

Masaj ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.