Google Wallet a przelew na strony zagraniczne

Witam. Zastanawiam się nad przypisaniem karty do Google Wallet. Chciałbym płacić nią np. na stronach pokroju humblebundle.com, które są stronami zagranicznymi. Na koncie mam taką sytuację, że nie mogę przekroczyć salda konta na minus bo będę musiał płacić karę. Zgaduję, że po przypisaniu do Google Wallet mogę płacić bez ograniczeń i Wallet sam pobiera kwoty z karty. Teraz najważniejsze pytanie - czy jeśli kupię coś na humblebundle.com przez wallet to pobierze mi z karty kwotę taką jakbym przelewał coś za granicę (koszt takiego przelewu to 35 zł) czy będzie to zwykły przelew z jakimś przeliczeniem walut?

Przeniesiono z działu Sieci komputerowe.

Cóż… mam dodaną kartę z Alior Sync do Google Wallet i płacę nią na HumbleBundle i ani razu nie zapłaciłem za przelew - a takowy kosztuje w moim banku 30zł.

Jeśli chodzi o możliwość wejścia na debet… Sądzę, że istnieje taka szansa. Kupując coś taką kartą przez internet sklep wysyła żądanie zapłaty do banku, a ten ją od razu realizuje - dzięki czemu zakupy masz dokonane od razu. Dopiero po weryfikacji wszystkich danych z zakupów (cena,imię nazwisko na karcie, numer karty, itd) kwota zostaje zaakceptowana i zdjęta z Twoich środków. Więc tutaj musisz uważać.

Kurs jest brany wedle aktualnego kursu w danym banku.

Mam nadzieję, że pomogłem:)

Dzięki wielkie. Większość już rozumiem. Ale…

Tzn. co? Mogą naliczyć opłatę? Czy po prostu ja mogę nie zauważyć strat?