Google - zmiana czcionki

          Witam, jak w temacie od niedawna zmieniły mi się czcionki w Google i to zarówno w IE 10 jak i w najnowszym Firefoxie. Wszystkie czcionki są teraz mocno pogrubione. Dodam, że czcionki w systemie nie zmieniły się, system Win7, skanowałem Hitmanem, Malwarebytes oraz AdwCleaner - brak zagrożeń, być może czcionki zmieniły mi się po wejściu na jakąś zainfekowaną stronę. Nie wiem czy nie będę musiał zainstalować paczki czcionek dla Win7

Proszę o pomoc.

Na razie sprawdź Firefoxa, czy coś nie zmieniło Ci ustawień - w about:config masz dwa wpisy gfx.font_rendering.cleartype.always_use_for_content  oraz  gfx.font_rendering.directwrite.enabled. Gdy jest na true, to czcionka pogrubiona, gdy zaś oba na false, to niepogrubiona.

W ie opcje, ogólne, czcionki - a spróbuj czcionki verdana i czcionka tekstu zwykłego - lucida console.

Dopiero co skończyłem. Poszperałem trochę w googlach i pobrałem paczkę czcionek pod Win7, zainstalowałem i udało się - wszystko jest jak było - google z powrotem ma normalną czcionkę, może jednak zrezygnuję z Nortona na rzecz Kasperskiego - podobno ma większą wykrywalność. Podejrzewam że coś “wycięło” mi niektóre czcionki i stąd zmiana w przeglądarkach. Póki co nie będę wchodził na podejrzane strony :smiley: