Google zwraca błąd - proszę o sprawdzenie loga

Przy wpisaniu czegokolwiek w wyszukiwarce Google zwraca ona błąd. Nie jest ważne czy wpisuje w pasku we Firefoxie (czy każdej innej przeglądarce) czy w oknie. Ciasteczka wyczyszczone. Proszę o prewencyjne sprawdzenie loga HJT. Dodatkowo log z ComboFix.

Witam

Ja ten błąd miałem 2 czy 3 razy.

Jeśli masz np. sieć lokalną/osiedlową z wspólnym zewnętrznym IP to niekoniecznie Twój komputer musi być źródłem wirusów. (tylko takie info o tym komunikacie znalazłem na jakiejś stronie. Oczywiście nie zaszkodzi jeśli ktoś kto się na tym zna sprawdzi tego loga. U mnie ten problem mijał po kilku godzinach lub na drugi dzień, nie wiem czy Google przestaje blokować czy Admini mojej sieci kogoś odłączają. Nie mam potwierdzenia czy w tym samym czasie u kogoś z mojej sieci występował ten problem, bo nie każdy korzysta w tym samym czasie z netu. Zapytaj znajomych z tej samej sieci, czy też im się wyświetla.

Jedyne co mogę Ci doradzić to co wielu innych (włącznie z Adminami dostawców netu) czyli profilaktycznie sprawdź swój system programami np. Spybot, Ad Aware, Dr Web Curelt, Malwarebytes Anti -Malware Free, SuperAntiSpyware Free,Windows Defender, jakimś antywirusem. Są na vortalu DP z wyjątkiem Malwarebytes. Ja tych używam. Mogą się zdarzyć fałszywe alarmy, ale ja tych używam. Na początek skany w trybach szybki i dysku C. Zwłaszcza Defender i Super AntiSpyware u mnie wolno skanują.

Pozdrawiam

usuń HijackThisem >> Fix checked

Otwórz notatnik i wklej

zapisz jako plik.reg >> wszystkie pliki

b57f17008275c957m.jpg

powstanie plik o takiej ikonie

062aec4c9b51c033m.jpg

w który dwa razy klikniesz potwierdzisz chęć dodania do rejestru potem restart

Zastosuj Malwarebytes’ Anti-Malware http://cybertrash.pl/Tata/MBAM/Malwarebytes_%20Anti-Malware.html pełny skan - jak coś znajdzie to usuń zaznaczone - pokaż log

Pobierz CCleaner http://www.filehippo.com/download_ccleaner/

przeskanuj nim i wyczyść rejestr.

zrób optymalizacje uruchamiania

http://cybertrash.netarteria.pl/cyber/i … 378.0.html

usuń ręcznie folder C: \Qoobox usuń instalkę Combofix z dysku.

Wyłącz I włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.http://support.microsoft.com/kb/310405/pl

przeskanuj obszar Mój komputer http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html gdy będą wirusy pokaż raport

lub

Dr.WEB CureIt! http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2 … It!+4.44.5

:slight_smile: