Gorące podziękowania dla redakcji

Witajcie

 

Dziś zaktualizowałem firefoxa do najnowszej wersji i przy artykułach, newsach widzę w pasku adresu ikonkę popraw czytelność, kliknąłem i… DZIĘKUJĘ WAM moi drodzy… nie wiem czy to Wasza zasługa czy FF ale efekt jest dla mnie super, mając problemy ze wzrokiem po kliknięciu widzę tylko sam tekst + komentarze, białe tło i duża czcionka. Coś niesamowitego jak dla mnie. Dziękuję za wysłuchanie moich próśb jeszcze z czasów HZ i wprowadzania obecnego layoutu. Teraz jesteście chyba jednym z najlepiej dostosowanym portalu… Dzięki Wam…

Chyba sprawka FF, bo ja czegoś takiego nie posiadam a korzystam z opery

Drugi raz nie łaska kliknąć na tą ikonkę? U mnie też tak robi, przywrócenie to kwestia sekundy.

Nie tylko przy DP się to pojawia, przy wielu innych stronach również, czasami pomaga/odchudza stronę z niepotrzebnych wodotrysków - taki gadżet(dodatek) Firefoxa, który ma chyba na myśli wspomaganie urządzeń o niskiej rozdzielczości. Działa zresztą tylko do następnego restartu przeglądarki (przynajmniej u mnie, po ponownym uruchomieniu nie zapamiętuje żadnych ustawień).

Ta Twoja odpowiedź to do mnie? Jeśli tak to skąd taki zaczepny ton? Ja przecież jestem wdzięczny redakcji DP za to… chyba wystarczająco to wyraziłem, dla mnie to fenomenalne rozwiązanie. Tak wiem, że nie tylko na DP się to pojawia ale DP musiało coś zrobić bo przecież nie wszędzie się to pojawia, więc DP chyba musiało to jakoś obsłużyć, no i super :wink: No i na DP jest dokładnie to co trzeba. Nareszcie nie muszę słuchać o eimim co z niejednego cyrku chleb jadł albo o Xyrcon co uwielbia kuchnie wschodnią za każdym razem gdy czytam newsa na DP… DZIĘKI raz jeszcze.

 

ps mógłby się ktoś z redakcji DP wypowiedzieć na jakiej zasadzie to działa? Jakaś dodatkowa deklaracja stylów CSS czy jak?