Gorący temat - hosting 500 GB za 20 zł / rok

Witam,
jak ktoś chce wykupić hosting na rok i to z powierzchnią 500 GB to polecam, mega promocję mają, bo 20 zł netto / rok

https://www.nazwa.pl/hosting/

PS.
Nie mam nic wspólnego z tą firmą, dzielę się dobrym newsem :slight_smile:

PS2
Wziąłem sobie 2 szt na chmurę z ownCloud :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie liczy się tylko liczba giga i koszt w promo, ale przedewszystkim łatwość połapania sie czyli bez stresowe zakładanie dodawanie domen połączenie z ftp z pomocą ich poradnikiodp na maila bez olewania… Liczba aplikacji sklep joomla php - więc wybrałem KEI (to nie reklama tylko polecanie)

Spoko, jak ktoś chce mieć swój hosting, czy VPS, czy cloud to się kuma.

Dałem super rozwiązanie do własnej chmury typu Dropbox i to 500 GB i za 24zł/rok!
W instalacji oczywiście z ownCloud.

PS.
Tak się złożyło, że akurat kilka dni temu testowałem (pierwszy raz) ownCloud, czemu nie wcześniej? No tak bywa, nie wszytsko sie wie co dobre od razu. A rozwiązania są mega lepsze i wbardziej funkcjonalne od każdej chmury dyskowej Dropbox, Onedrive, Mega, czy tam Dysku Google.
Dla mnie mega jest to, że można sobie każdy folder synchronizować w kompie (jak kiedyś w Sugarsync co był free) itd itd, etc etc. Przeglądasz zdjęcia w smartfonie z chmury, normalnie, tak samo muze sluchasz ze swojej chmury. Jak wysyłasz maila z Thunderbird i załączasz plik 400 MB to z automatu ten plik Ci się ładuje do chmury, a w mailu, też z automatu jest link do tego pliku…

A tu 500 GB !! praktycznie za darmo

PS.
Wykupienie tego hostingi i instalacja ownCloud to łącznie do 10 min no i + aplikacja na Androida :slight_smile:
Idealna oferta na chmurę

PS2
Bierzesz sobie od nich też darmową domenę np kowalskicloud.pl i masz i jeszcze certyfikat SSL dają za free :smiley:

PS3
A po roku? Nie odnawiasz, bo wiadomo, jakieś 700zł, tylko zgrywasz wszystko na lokal dysk i wykupujesz znów promocję :slight_smile:

PS4
Ta oferta ich jest ograniczona czasowo. Może być, że za kilka dni czy za 2 tyg kicha…

Akurat z Nazwa.pl mam kontakt ponad 10 lat, są spoko, mają też fon 24/7 (często trafia się na miłe babki i kompetentne) :stuck_out_tongue_winking_eye: )
Również z Home.pl jestem długo związany (w innych rozwiązaniach, maja bogata ofertę)
Obecnie w firmie używam Oktawave, z moich wcześniejszych testów wynika, że to najszybszy cloud w Polsce, robiłem testy u wszystkich chyba providerów, szczerze polecam Oktawave (dają 25zł free na start, można spokojnie testować przez miesiąc, no zależy jaki procek się uruchomi i ile ramu :wink: )
Teraz testuję ArubaCloud, dają VPS (1GB RAM, 20 GB SSD) na 3 miesiące free (aby mieć 3 miechy free trzeba tam kliknąć i kod przychodzi po 2 dniach na fon i go wklepać)