Górnik Z - Widzew Ł. Kibicowsko jak to będzie.Spokój czy

Jak wszem i wobec wiadomo kibice Górnika i Widzewa nie darzą się sczególną sympatią przez kontakty Łodzian z Ruchem Chorzów.W najbliższy piatek momi zakzu PZPN na wyjazd kibiców RTS-u do Zabrza zawita spora grupa sympayków tego klubu w asyście “niebieskich”.Słynna “kosa” kibiców Górnika i Ruchu znana na całą Polskę od morza po tatry jest uznawana w światku kibicowskim za jedną z najostrzejszych po Wiśle i Cracovii.Jak to będzie tym razem??Czy kibice powinni na stadionie pokazać że w czasach hegemonii Listkiewicza nawet najgorszi wrogowie mogą się na ten 1 mecz “zjednoczyć”??Pilka dla kibiców tym hasłem nie kieruje się PZPN.Jakie są odczucia kibiców z forum na temat tego meczu??Oczywiście problem nie dotyczy tylko tego meczu dlatego uważam że warto go omówić w rżnych kręgach

P.S.I jaki wynik typujecie?? :mrgreen:

Ze sportowym pozdrowieniem

chudy ed naczelny żabol forum 8)

o tematyce komputerów …

:ziew:

Nie powiesz mi że są tu same mole komputerowe(nie obrażając nikogo)

weź jak czytałem to co napisałeś to nie wiem czy mam sie smiać czy płakac, mówisz że tam u was duzo koksu zjadacie, bo jak wiadomo wszem i wobec kurczy sie od tego przysadka, a i niektórzy robią sie agresywni :x tak po za tym to o co chosi :shock: :shock: :?

jak czytam te słowa to dociera do mnie w jak beznadziejnych czasacz żyjemy.

Zawody sportowe - w tym wypadku mecze piłkarskie powinny być imprezami, na których panuje, spokój, rodzinna i mila atmosfera. Współzawodnictwo wśród kibiców powinno polegać na lepszym dopingowaniu druzynie dla której przybyli na stadion. Jaka to satysfakcja zdemolować trybuny i tłuc się po pustych głowach kawałkami drewna ? :?

Zaprawdę w dziwnych czasach żyjemy … :frowning:

byłem na meczu Pogoni szczecin w zeszłym sezonie :slight_smile: i zaprawde powiadam :smiley: oprócz brzydkih piosenek na lecha poznań i cracovie( z nią był mecz) :smiley:

nic wielkiego sie nie działo , nawet mi sie podobało, na drugi dzien nie mogłem mówić od dopingu pogoni :smiley: :smiley: :smiley: