Górny Pasek-Interfejs jak odzyskać?

Jak moge odzyskac gorny pasek narzedziowy? Przez przypadek ktos mi go usunal, zablokowal?, a bardzo ulatwial mi on prace na komputerze. Prosze o rade.

przeciagnij moj komputer myszka na gore i juz masz :slight_smile:

Dzieki, ale chyba sie nie rozumiemy:( Nie o taki pasek narzedziowy chodzi:(

Miesiac temu kupilam wypasiony laptop z Vista Home Premium. Ten pasek to bylo jak centrum sterowania, wysuwany, z explorerem, koszem , centrum media itd. Bardzo mi to ulatwialo prace, nie mowiac juz, ze to fajny bajer. Moze to chodzi o Aero? Nie zdazylam sie nacieszyc tym systemem, bo dac facetowi w lapska komputer, to na bank miec cos zmienione! No i zablokowal?, nie wiem, co on zrobil z tym paskiem, w kazdym badz razie tego juz nie ma. To byl podswietlony pasek z duzymi ikonami. Nie chce wgrywac na nowo systemu, bo laptop jest nowiutki. Czy ktos wie, jak mi pomoc?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Dock+1.3.5 o to ci chodzi:D

to chyba nie chodzi o tą aplikację RocketDock, poniewaz z tego co mi wiadomo, nie jest zawarty w laptopach, no chyba, że program był instalowany. Inna podobna aplikacja, lepsza, ale płatna: ObjectDock plus. W wersji bezpłatnej lepszy jest RocketDock.

kjakja ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

To było coś w rodzaju interfejsu, duże podświetlone ikony, które wysuwały się na górze ekranu, gdy najeżdżało się mychą.

Jak zakupiłam laptopa, na pulpicie nie było żadnej ikony. Całe centrum sterowania znajdowało się właśnie na tym pasku-interfejsie.

Nie wiem, czy to domena systemu Windows Home Premium, czy fabrycznie zainstalowany interfejs Dell’a? W starszym laptopie HP z Vistą Home Basic nie nyło takiego panelu sterowania. Pytałam się już wielu znajomych “Informatyków” o to i żaden nie potrafił mi pomóc, bo nigdy wcześniej z czymś takim nie spotkał się.

Nie jestem pewien, ale chyba chodzi ci o docka (stardock i dell takiego zrobiły razem)

http://www.delldock.com/

i strona z pobieraniem (musisz zaznaczyć powód ściągana docka i wersję systemu)

http://www.delldock.com/download_options.aspx

Edit:

I jeszcze mała notka. Domyślnie, w viście nie ma takiego paska, jest to zewnętrzna aplikacja.