Górny pasek u każdej aplikacji

Witam!

Otóż mam następujący problem… Każdy program (przeglądarka internetowa, gra, aplikacja) posiadam pasek górny gdzie po prawej stronie znajdują się funkcje: minimalizacja, maksymalizacja oraz zamknięcie. Jako, że posiadam monitor panoramiczny 23’ calowy, to głównie operuję w oknach (nie mam raczej aplikacji na cały ekran) i tutaj pojawia się problem, a dokładniej to problem paska głównie tyczy się gry jak uruchamiam. Również jest uruchomiona w oknie i domyślnie też się tak otwiera ale gdy chcę przesunąć w lewą, bądź w prawo okno gry (czyli przeciągam za górny pasek), to w 85% maksymalizuje mi się to okno i mam na cały monitor (tak jak bym albo klikał na opcję ‘maksymalizuj’ albo stosował ctrl + enter) - czego rzecz jasna nie chcę zrobić. Czasami mi się udaje przeciągnąć tak, że jest wszystko OK, ale częściej jest tak jak napisałem.

Więc tutaj mam ogromną prośbę, czy jest ktoś w stanie mi pomóc, aby np. zablokować możliwość poprzez kliknięcie na pasek - nie maksymalizowało mi się to okno, tylko poprzez skrót klaw. lub klikniecie w ikonkę ‘maksymalizuj’. A jeśli windows vista nie posiada takiej możliwości by to wyłączyć to może by ktoś mógł mi napisać taki rejestr, byłbym niezmiernie wdzięczny - bardzo by mi to pomogło! :slight_smile:

Pozdrawiam,

DearD