Gothic 1: "Jak dołączyć do Magów Ognia?"

(RyleC) #1

Jak w temacie: które zadania muszę zrobić aby dołączyć do magów ognia?

Aktualnie jestem w II rozdziale i przyłączyłem się do Starego Obozu, ale Milten mówi że najpierw muszę "przysłużyć się magnatom" i nie chce mnie przyjąć

(freedom) #2

w 3 rozdziale będziesz mógł wybrać ścieżkę strażnika lub maga.

(arlid) #3

Dokładnie jak oddasz list od Iana dla Diega (tylko nie może być przerobiony)

(freedom) #4

czemu?

ja tam zawsze zanosiłem najpierw list Laresowi (więcej doświadczenia), a później Diego.

i nie miałem problemów by zostać strażnikiem/magiem.

(Mag Wody) #5

ja jusz przeszedłem całą grę jako mag ognia , mag wody i nekromanta a jak się odda najpierw list laresowi to odrazu można wstąpić do magów ognia

(Drobok) #6

:o podpowiedz coś bo nigdy nie byłem,

z tym momentem też się nie spotkałem może powiesz w którym momencie ??

(Rog1201) #7

Laresowi? Magów Ognia przecież to dwa osobne obozy? dawno już nie grałem w gothica - czyżbym już wszystko zapomniał?

(system) #8

nekromanta automatycznie sie zostaje jak Xardas nauczy nas 6 kregu magi

jesli chodzi o ten List to kolega chyba sie pomylil chodzilo mu o to ze jak da sie list Laresowi to on dopisze kilka zeczy do listy zaniesie potem list do Diega i ma sie dodatkowe punkty doswiadczenia bo i tak Diego ani nikt inny nie kapnie sie ze do listu ktos cos dopisal

(Mateusz Golebiowski) #9

Widać że nic nie pamiętacie żeby dołączyć do magów ognia można dopiero w 2 akcie po misji w której trzeba zdobyć jaja tych stonek nie pamietam jak sie nazywają.

Jak sie to zrobi zanosisz je potem zleceniodawcy wracasz do starego obozu zdac raport i znowu sie wraca do sekty na ceremonie przyzwania śniącego po tym idziesz do gościa z pod bramy w starym obozie i on chce cie zrobić strażnikiem ale odmawiasz i idziesz do miltena z checia wstapienia do magów spotykasz sie z szefem magów a on robi ci test jak dobrze opowiesz zostajesz magiem proste.

(gabryś1999) #10

Mam kłopot zdobyłem zaufanie wszystkich wpływowych cieni, Thorusa i przeszłem test zaufania i nie chcom mnie przyjąc do obozu tylko cały czas pisze przyjęcie do starego obozu poziom 5 czy mógł by mi ktos pomuc? Gralem już 2 razy od początku i nic.

(Drobok) #11

Musisz mieć po prostu poziom 5, naciśnij b i tam masz poziom postaci ;]

Idz bij potworki a jak wbijesz poziom to będziesz mógł dołączyć do frakcji ;]