Gothic 1: "Jak dołączyć do Magów Ognia?"

Jak w temacie: które zadania muszę zrobić aby dołączyć do magów ognia?

Aktualnie jestem w II rozdziale i przyłączyłem się do Starego Obozu, ale Milten mówi że najpierw muszę “przysłużyć się magnatom” i nie chce mnie przyjąć

w 3 rozdziale będziesz mógł wybrać ścieżkę strażnika lub maga.

Dokładnie jak oddasz list od Iana dla Diega (tylko nie może być przerobiony)

czemu?

ja tam zawsze zanosiłem najpierw list Laresowi (więcej doświadczenia), a później Diego.

i nie miałem problemów by zostać strażnikiem/magiem.

ja jusz przeszedłem całą grę jako mag ognia , mag wody i nekromanta a jak się odda najpierw list laresowi to odrazu można wstąpić do magów ognia

:o podpowiedz coś bo nigdy nie byłem,

z tym momentem też się nie spotkałem może powiesz w którym momencie ??

Laresowi? Magów Ognia przecież to dwa osobne obozy? dawno już nie grałem w gothica - czyżbym już wszystko zapomniał?

nekromanta automatycznie sie zostaje jak Xardas nauczy nas 6 kregu magi

jesli chodzi o ten List to kolega chyba sie pomylil chodzilo mu o to ze jak da sie list Laresowi to on dopisze kilka zeczy do listy zaniesie potem list do Diega i ma sie dodatkowe punkty doswiadczenia bo i tak Diego ani nikt inny nie kapnie sie ze do listu ktos cos dopisal

Widać że nic nie pamiętacie żeby dołączyć do magów ognia można dopiero w 2 akcie po misji w której trzeba zdobyć jaja tych stonek nie pamietam jak sie nazywają.

Jak sie to zrobi zanosisz je potem zleceniodawcy wracasz do starego obozu zdac raport i znowu sie wraca do sekty na ceremonie przyzwania śniącego po tym idziesz do gościa z pod bramy w starym obozie i on chce cie zrobić strażnikiem ale odmawiasz i idziesz do miltena z checia wstapienia do magów spotykasz sie z szefem magów a on robi ci test jak dobrze opowiesz zostajesz magiem proste.

Mam kłopot zdobyłem zaufanie wszystkich wpływowych cieni, Thorusa i przeszłem test zaufania i nie chcom mnie przyjąc do obozu tylko cały czas pisze przyjęcie do starego obozu poziom 5 czy mógł by mi ktos pomuc? Gralem już 2 razy od początku i nic.

Musisz mieć po prostu poziom 5, naciśnij b i tam masz poziom postaci ;]

Idz bij potworki a jak wbijesz poziom to będziesz mógł dołączyć do frakcji ;]