Gothic 1 LAN/internet

Witam,mam pytanie i za razem prośbę do kumatego modder’a.
Mianowicie chodzi mi o to by grać LAN bądź przez internet z kimś ponieważ posiadam 2 PC i fajnie byłoby urozmaicić rozgrywkę :slight_smile: .
Dlatego pytanie czy byłby ktoś w stanie stworzyć apkę do odpalenia Gothic’a w innym trybie rozgrywki typu co-op?
Chodzi mi o tzw.serwer i client z góry dziękuję za wzięcie się za takowy projekt gdyż w sieci nie ma takowych opcji do pobrania czy udostępniania owej gry :wink:

Zawsze możesz spróbować swoich sił.
Swoją drogą - to nie jest zagadnienie czysto sieciowe - serwer gry musi jeszcze rozmawiać z grą, całą logiką rozgrywki etc.

Poszukałbym w Google pod frazą Gothic multiplayer bo z tego co kojarzę Polcy i Polacy dawno już kombinowali z grą w trybie MP i bodajże nawet to działało.

A to nie było w dwójce?

Chyba tak, ale na początku bodajże poruszało się po świecie z G1. Mogę zawsze źle pamięać wszak pamięć ulotna jest.

Z serwerem bym nie miał problemu bo kompa składam i serwer by stał ale chodzi mi o napisanie apki by gothic chulał co-operacyjnie chce z kumplem pograc a takie rozwiązanie mogłoby dać przychody gdyby ktos nad tym pomyslal :wink: w kontekscie reklamowym oczywiscie :wink: