Gothic 1 - problem z dudniącymi głosami

Witam.

Zainstalowałem grę Gothic 1 i już na samym początku - podczas wprowadzenia - zaczął dudnić głos lektora.

Słychać takie jakby echo - zupełnie nie da się tego słuchać (muzyka odtwarzana jest normalnie).

Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

Dodam że sprawdziłem wszystkie możliwe konfiguracje ustawień dźwiękowych, włączałęm i wyłączałem pogłos - nic to nie dało.

Wiem że Gothic 1 to gra pisana pod Win98 ale może jest jakiś sposób by głos działał normalnie?

Na razie głosy sciszyłem i włączyłem napisy.

Zainstaluj ponownie gre.A jeśli to nie pomorze to sprawdzi u kogos czy też tak się będzie dzialo.

A może to jakaś wina wersji? Może jakaś sałba jakość nagrania (kompresja). Jak masz to z CDP to zobacz czy da się skorzystać z Dożywotniej Gwarancji. :wink:

viewtopic.php?f=7&t=257940

Może to naprowadzi cię na rozwiązanie problemu.Niestety wiecej pomóc nie moge.Po prostu skojarzył mi sie Twój problem z tym postem.

Bardzo śmieszne wiesiek111, usmiałem się :stuck_out_tongue:

Myślisz że nie sprawdziłem tego jako pierwszego rozwiązania? ale tutaj problem pojawia się na każdych ustawieniach.

tikttakirulez - gra niestety nie jest z cdp - zreszta ta gwarancja to lipa, mam kilka gier od nich które po zarejestrowaniu wyświetliły komunikat: ta gra nie ma dożywotniej gwarancji. Ta wersja to dodatek do CDA.

mirra273 - na szczęście mam stary komputer z Win98 - sprawdzę na nim.

Dziękuję za odpowiedzi.

ps Wiesiek gdyby twój post nie był jednak żartem zwracam uwagę że ten link jest do mojej wiadomości.

Przepraszam,nie zauważyłem.Po prostu Twój problem utkwił mi w pamieci.Jesli możesz -wybacz.Głupio mi.