Gothic 1 - problem z dudniącymi głosami

(Utrivv) #1

Witam.

Zainstalowałem grę Gothic 1 i już na samym początku - podczas wprowadzenia - zaczął dudnić głos lektora.

Słychać takie jakby echo - zupełnie nie da się tego słuchać (muzyka odtwarzana jest normalnie).

Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

Dodam że sprawdziłem wszystkie możliwe konfiguracje ustawień dźwiękowych, włączałęm i wyłączałem pogłos - nic to nie dało.

Wiem że Gothic 1 to gra pisana pod Win98 ale może jest jakiś sposób by głos działał normalnie?

Na razie głosy sciszyłem i włączyłem napisy.

(system) #2

Zainstaluj ponownie gre.A jeśli to nie pomorze to sprawdzi u kogos czy też tak się będzie dzialo.

(Tinkilinki Cykcykcyk) #3

A może to jakaś wina wersji? Może jakaś sałba jakość nagrania (kompresja). Jak masz to z CDP to zobacz czy da się skorzystać z Dożywotniej Gwarancji. :wink:

(Wiesiek373) #4

viewtopic.php?f=7&t=257940

Może to naprowadzi cię na rozwiązanie problemu.Niestety wiecej pomóc nie moge.Po prostu skojarzył mi sie Twój problem z tym postem.

(Utrivv) #5

Bardzo śmieszne wiesiek111, usmiałem się :stuck_out_tongue:

Myślisz że nie sprawdziłem tego jako pierwszego rozwiązania? ale tutaj problem pojawia się na każdych ustawieniach.

tikttakirulez - gra niestety nie jest z cdp - zreszta ta gwarancja to lipa, mam kilka gier od nich które po zarejestrowaniu wyświetliły komunikat: ta gra nie ma dożywotniej gwarancji. Ta wersja to dodatek do CDA.

mirra273 - na szczęście mam stary komputer z Win98 - sprawdzę na nim.

Dziękuję za odpowiedzi.

ps Wiesiek gdyby twój post nie był jednak żartem zwracam uwagę że ten link jest do mojej wiadomości.

(Wiesiek373) #6

Przepraszam,nie zauważyłem.Po prostu Twój problem utkwił mi w pamieci.Jesli możesz -wybacz.Głupio mi.