Gothic 1 Save koniec 4 rozdziału

Mam taki problem: Otóż gram w gothica 1 (podstawke) i podczas zapisywania Bezimienny rozpoczął rozmowe z Miltenem. Gra się zapisała a następnie wyłączyła… Teraz za każdym razem jak chcę wczytać to mi sie gra wyłącza i wyskakuje błąd! !!

Jeśli zapisywałeś tylko na tej samej pozycji to po każdym kolejnym zapisywaniu wcześniejszy plik jest nadpisywany wiec nie ma takiej możliwości dla tego ja zawsze zapisywałem na przemian na pierwszej i na drugiej pozycji. A co do twojej dalszej rozgrywki w grze to nic szczególnego sie nie dzieje. Trzeba zabić ok. 15 wyznawców, przebić 5 serc po czym wyskoczy 5 demonów i koniec.

No niestety muszę Cie zasmucić… nie ma możliwości odratowania save-a… niestety czasami się pojawiają takie błędy w Gothicu 1 i nie musi być żadna rozmowa… wystąpi zwyczajnie błąd po zapisie i trzeba grać od nowa… Nie mam save-a, ale przyjmij ode mnie rade już na gothica 2… zapisz zrób pare kroków i zapisz na innym slocie…

I pomyśleć, że miałem dokładnie tak samo… i zacząłem grać od nowa xD jaki ja byłem zapatrzony w tą gre xD

Ok. Dzieki. Zacznę grać od nowa:)