Gothic 1 Save koniec 4 rozdziału

(system) #1

Mam taki problem: Otóż gram w gothica 1 (podstawke) i podczas zapisywania Bezimienny rozpoczął rozmowe z Miltenem. Gra się zapisała a następnie wyłączyła... Teraz za każdym razem jak chcę wczytać to mi sie gra wyłącza i wyskakuje błąd! !!

(Rafal Kowynia) #2

Jeśli zapisywałeś tylko na tej samej pozycji to po każdym kolejnym zapisywaniu wcześniejszy plik jest nadpisywany wiec nie ma takiej możliwości dla tego ja zawsze zapisywałem na przemian na pierwszej i na drugiej pozycji. A co do twojej dalszej rozgrywki w grze to nic szczególnego sie nie dzieje. Trzeba zabić ok. 15 wyznawców, przebić 5 serc po czym wyskoczy 5 demonów i koniec.

(system) #3

No niestety muszę Cie zasmucić... nie ma możliwości odratowania save-a... niestety czasami się pojawiają takie błędy w Gothicu 1 i nie musi być żadna rozmowa... wystąpi zwyczajnie błąd po zapisie i trzeba grać od nowa... Nie mam save-a, ale przyjmij ode mnie rade już na gothica 2... zapisz zrób pare kroków i zapisz na innym slocie....

I pomyśleć, że miałem dokładnie tak samo... i zacząłem grać od nowa xD jaki ja byłem zapatrzony w tą gre xD

(system) #4

Ok. Dzieki. Zacznę grać od nowa:)