Gothic 1 sterowanie

Witam mam problem niemoge dobrze ustawic sterowania w tej grze chodzi mi oto jak sie w tej grze np zbiera z ziemi rozne przedmioty miecze itp.Druga rzecz jest to ze musze uzywac dwoch klawiszy zeby wladac mieczem i trzecia rzecz to to ze niemoge ustawic by walczylo sie kliknieciem lewym przyciskiem myszy tak jak bylo to w gothicu 2 prosze o pomoc?

podniesienie przedmiotu- lewy p. myszy i przytrzymujesz + strzałka do przodu. walka-lewy p. myszy, przytrzymujesz i strzałkami do przodu i na boki. kwestia przyzwyczajenia się do tego. w zasadzie wszystko obsługuje się w ten sposób.

bo takei sa uroki gothic 1:) tego nei zmienisz, a juz napewno nie ustawisz sterowania z gothic 2.

Odnośnie Gothic’a II (sorry za offtopic;) to ma pojawić się w Wrześniowym CD-ACTION z dodatkiem Noc Kruka :smiley: CDA - 14.90 zł (więc chyba warto - jak ktoś nie ma;P)

LOL to rzeczywiście okazja, bo nocy kruka nie mam:-), i cd projekt sie na to zgodził?:stuck_out_tongue: ciekawe jak to jest, skoro na stronie gram.pl g2+NK kosztują ponad 30 zł.

ma ktos moze jakies savy do gothica 1 gdzies tak z polowy gry prosilbym o zapodanie?