Gothic 1 - Zmiana gry po dojściu do wieży Xardasa

Witam. Jakoś tak tydzień temu postanowiłem pograć sobie w Gothic 1 trochę powspominać stare czasy. Wszystko było pięknie, aż do czasu dojścia do wieży Xardasa. Nagle tak jakby gra zrobiła Update. Bronie zaczeły się slotować, aby założyć jakąś zbroje np. zbroję maga wody to potrzebuje 70 many a np. zbroje strażnika to potrzebuje 60 siły. Nie tylko to jest złe. Nagle mój gość słabiej uderzał. Kiedyś młody troll to padał na 10 hitów, a teraz mogę go bić i z pół godziny i nic. Kiedyś z hitem mu schodziło ok. 1/10 życia a teraz jakaś 1/100. Bronie nagle mają większe obrażenia i więcej siły trzeba mieć aby je założyć. Jeśli ktoś miał podobny problem, lub wie jak to naprawić to proszę niech napiszę. Od razu mówię nie chce usuwać gry, ponieważ stracę zapisy.

WoJo242 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus