Gothic 2 - Gdzie znaleść

Witam.

mianowicie jestem juz w 5 rozdziale Gothic 2. mogę już wypłynąć na dwór ildorath ale z tm ekwpitunkiem to raczej marne szanse na przezycie.

i interesuje mnie gdzie moge znalesc Ciężką zbroję Paladyna

(jak ktoś nie wie jak wyglada kod na nia to ITAR_Pal_h)

oraz miecz “gniew innosa”

moja “smocza zguba” jest troche tępawa (ork na 3 hity :confused: ) a zwykła zbroja paladyna raczej słabo chorni przed bandą orków (przy 5 juz mam duzy problem)

Poczytaj co pisze w Regulaminie o podpisie i grafice w podpisie i dostosuj się do regulaminu.JNJN

O Ile pamiętam to ciężka zbroja była w podziemiach klasztoru…a miecz to musisz poświęcić łzami innosa

Po zbroje musisz się teleportować jakąś runą którą musisz stworzyć ,tajemnica bibliotaki’’ czy jakoś tak

ok zbroję już mam :slight_smile: wielkie dzięki

a który miecz mam poświecić tymi łazami innosa?

Będąc paladynem, możesz kupić u Harada jeden z dwóch (bardzo dobrych) magicznych mieczy (polecam oburęczny) za 2000 sztuk złota.

to ze u harada mam kupić ostrze z Rudy to wiem. wybrałem jednoręczną bo ciekawiej się walczy(mimo ze oburęczne maja większa moc) :slight_smile:

z “bogosławieniem łzami” chodzi bodajże o konsekracje miecza w kapliczce innosa (gdzie wcześniej konsekrowało się go poprzez ofiare w złocie)?

w kapliczce inosa w klasztorze

A łzy innosa są w podziemiach klasztoru :stuck_out_tongue:

no to ze w podziemiach to wiem ;] za biblioteczka jest wejscie (lampa se otwiera).