Gothic 2 nk co lepsze szpon beliara czy magiczne ostrze

Witam. co jest lepsze w gothicu 2 noc kruka szpon beliara czy magiczne ostrze?szpon zadaje chyba 105 obrażen a tamto magiczne chyba z 120 a 100 siły wymaga, ale szpon daje dodatkowe obrażenia. nie mogę się zdecydować które wziąć.Które wg was jest lepsze?

Graj tak jak Ci sumienie dyktuje xD, a tak na serio to grałem Z i BEZ szponu beliara i miałem większą frajdę z tym mieczykiem :smiley: ale za niego trzeba płacić PŻ.

I tak wszystko od farta zależy bo nie zawsze magiczne obrażenia wchodzą (o ile pamiętam xD). Nie patrz na wymagania bo i tak max w siłe pójdziesz jak mieczem walczysz ;p

Ja zawsze gram na magu, więc oddaję Szpon Beliara za każdym razem. Grałem 7 razy, ale Gothic I i II NK to klasyka. Szpon jest dobry dla rycerza. Mag i tak woli runy.

Zapytaj się jakim jesteś charakterem (magiem czy rycerzem). Jak rycerzem zachowaj Szpon a jak magiem to oddaj.

up

nie zgadzam się z tobą bo z postępem gry runka z szpona beliara jest niczego sobie ;p

czytając twoją wypowiedz nasuwa mi się myśl że nie znasz się na tej grze tak jak ty o tym myślisz ^^