Gothic 2 problem z wejściem do górnego miasta

Witam mam taki problem z gra Gothic 2 w jeden z misji mam sie udac do górnego miasta knoris czy jakos tak sie te miasto nazywa i straze nie cha mnie wpuścić bo musze zostac obywatelem miasta w jaki sposób mam to zrobic?u kogo się zatrudnic?

U jednego z czeladników. Tutaj jest wszystko opisane!

jak Ty chcesz przejść grę nie czytając dialogów? a to w grach cRPG jest bardzo ważne. napewno można było się od kogoś dowiedzieć jak dostać się do górnego miasta, a jeśli nawet zapomnieliśmy co nam dana postać mówiła, to jest przecież dziennik w którym zapisywane są ważniejsze informacje i wszystkie zadania.

Zostań u Bospera najbardziej się opłaca, ale nie musisz być obywatelem żeby wejść do Górnego Miasta wystarczy jak dołączysz do straży miejskiej wypełniając zadanie Lorda Andre “Gildia Złodziei”

U Harada też się opłaca, bo dostajesz 100 szt zlota za każdy wykuty miecz!

idź do andre i zagadja z nim że chcesz sie przyłączyć do… a co ci będe pisał masz tu adres takiej strony gdzie masz wszystko opisane: http://www.wordlgothic.pl

jesli masdz oryginalną grę to wejdź START=>programy=>jowood=>gothicII=>dokumentacja=>poradnik do gry i tam wszystko krok po kroku opisane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No, najpierw musi zostać obywatelem, ale żeby dostać się do górnego miasta musi zostać strażnikiem.

kibi coś ty z choinki sie urwał ostatni post jest z marca a ty w listopadzie wyskakujesz :o :o :o

Równie dobrze może być magiem ognia lub łowcą smoków.

po prostu najemnikiem;)

Chyba z czerwca :smiley:

Ja tam polecam (na przyszłość) zatrudnić się u gościa, któremu można futra sprzedać.

W przyszłości można mu np.: sprzedać skórę z trolla ;]