Gothic 3 Błąd podczas uruchamiania!

Gdy prubuje uruchomić Gothica wyskakuje mi oto taki napis “Gothic3.exe - błąd aplikacji”

“Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x000001d). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.”

Gdy poszedłem sprawdzić gre do kumpla u niego wszystko działało ładnie? Nie wiem co mam robić! Możecie mi jakoś pomuc??? Z góry dziękuje, pozdro.

:x

bo kumpel moze ma lepszego kompa niz ty ? :shock:

napisz jakiego ty masz to moze pomozemy w ciemno to mozna …

Najprawdopodobniej musisz mieć windowsa z service pack 2, który jest wyposażony w windows installer 3.10. Masz to?

Mam właśnie tego windowsa z service packiem 2 ale nie wiem czy mam windows instaler 3.10 :frowning: i co mam zrobić??

Podaj jeszcze jaką masz konfigurację sprzętową. Może to wina sprzętu.

Jeżeli w czasie instalacji nie wyskoczył żaden błąd to masz zainstalowany installer. Może spróbuj kupić oryginał :stuck_out_tongue: a jeżeli masz oryginał to spróbuj nowego patcha zainstalować bodajże wersja 1.09

Sprzęt mam słaby Athlon 1,1 ; 1,3 GB Ramu ; GeForce 7600 GS

Ale mój znajomy ma podobny tylko ze grafike gorszą i mu działa a mi nie ;(

Edit: Zainstalowanie nowego Patcha nic nie daje już prubowałem. ;( :frowning:

nie za malo ? :mrgreen:

Tylko ze moj koleszka ma taki sam i mu dziala ;/

Może ten kolega uruchamiał Gothic 2 ?

A tak 3 to oryginalna?

krótko i bezbolesnie:Gra na takim procesorze jest niemożliwa- co najwyzej pokaz slajdów. i 1-2 klatki na sekunde w mieście. gothic kuleje przy pentium d a ty chcesz grac na procku 1.1? :o

california76 może byś tak przeczytał regulamin :roll:

Nie rozumiem :confused: Czyli co mam zrobić możesz powiedzieć jeszcze raz? Tylko jaśniej jakoś

Pomyliłes fora :twisted: Rób tak dalej, ale zacznij pakowac walizki :stuck_out_tongue: