Gothic 3 dziwna konsola!

Mam problem z Gothic 3 chcę wpisać kod na 12 pucharów bo mam zdobytych 11 a 12 nie mogę znaleźć. Kiedy otwieram konsole wyskakuje mi czarne okno i nic nie da się wpisać.Pomocy jak zrobić by działała konsola i mógłbym wpisać kod na 12 pucharów.(A i jeszcze jedno znacie może kod na 12 pucharów bo może ten co mam jest zły) Dzięki…Pozdro

Zrobiłeś tak?

PS.

Na jakich detalach grasz bo mam kompa takiego jak Ty i się zastanawiam na jakich mi pójdzie?

Jest dostępne demo. Ściągnij i przetestuj, nie ma lepszego testu przed kupnem.

Wiesz ja gram na medium ustawieniach ale dowiedziałem sie że procek ma w stresie 90 stopni i jest nie wydajny zamówiłem sobie radiator nowy i bedzie śmigało ale na medium spokojnie zagrasz mi sie czasem przytnie ale to wiina wysokiej temperatury procka :slight_smile: na HIGHT powinno śmigać :smiley:

A co do konsoli to tak zrobiłem i otwiera mi się konsola ale mam teraz problem bo kod mi nie chce działac wyskakuje error

Popraw tytuł na konkretny - inaczej -> śmietnik.

Pozwolę się przyłączyć do tego tematu…problem tyczy się tej samej gry

zakupiłem oryginał i posiadam nast. sprzęt:

Duall core GA-965GM-S2

2 GB DDR II DUALL CHANEL

Dysk 250 Gb Sata II

wcześniej miałem innego kompa i na nim gierka działał

też po świeżo zainstalowanym systemie wyskakuje mi okienko podczas uruchamiania gry z eror-am i nic oprócz shout down nie da się zrobić

gierka na systemie jaki mam działała więc to nie problem z systemem raczej w nowym sprzęcie…czyżby procek??

pomóżcie proszę :wink: i dziękuje

napisz nam jaką masz kartę graficzną. A ja proszę o kod na 12 pucharów oraz instrukcje jak go wpisać żeby nie wyskoczył error w konsoli. Dzięki… :lol:

kartę??? a co to ma do ehhh nie ważne więc mam jak napisałem:

i karta to zintegrowana intel 3000 coś tam

a co do kodów wskocz na:

http://gothic.org.pl/gothic-3/kody.html

lub:

http://www.stp.pl/pomoce/91c0,tipsy.html

lub w google wujo podpowi :wink:

Nie wiem co to jest za karta ale luzz być może to jest przyczyna tego że G3 ci nie działa.

Zapomnij o pograniu w G3 na jakiejś zintegrowanej karcie.

ta karta ma lepsze osiągi od tej co mialem w starszym kompie i na tamtej gra szła…więc niby czego tu nie zadziała?

sprawdz najpierw sprzęt który gardzisz zanim cokolwiek napiszesza nie klepiesz posty i nic nie pomagasz !!

grrrr… :evil:

gra wg mnie powinna pójść skoro instlka no problemo a wyskakuje podczas opalania memory acces …coś tam

nośnik napewno dobry jest bo grałem z niego i gra dzialała

czy wy posty klepiecie czy staracie się pomagać ??

Ile masz RAM?

ldr18

zastosuj się do prośby

Jet ramu mam 2gb

wg mnie spełniam wymagania gry i etc słyszałem że w grze dodali pakiecik do amd 64 bity

ja niby mam 64 bity procek intela ale system 32 nic nie kombinowałem i na necie wzmianek o pliku dla intela nie znalazłem a na p4 śmigała mi pięknie (powiedzmy)

Ja mam laptopa (w nich zwykle wszystko jest zintegrowane, lecz w moim wszytsko oprócz karty graf.):

proc. AMD Turion 1.8 Ghz

ATI Radeon X200 Series

1GB RAM

i chodził na średnich…

Być może jest to wina zintegrowanej karty w twoim kompie ramuz…

sprawa rozwiązana jeśli mnie tyczy nowa grafa 8600gt i na full detalach śmigam :wink:

wystarczy zajżeć na stronę wydawcy albo do pliku readme aby wiedzieć że gra nie obsługuje zintegrowanych układów graficznych… wszystko na ten temat

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=906