Gothic 3 -Jaka wybrac karte pod ten config?

Witam wszystkich, to mój pierwszy post.

Chciałbym zapytać, jaką kartę (z przedziału cenowego ok 500 zl) powinienem wybrać pod mojego kompa (który już niestety nie wymiata :slight_smile: ):

Athlon barton 3200+ (2,2GHz)

1GB DDR RAM (400MHz) twinmos

płyta gł: gigabyte 7N400 S-L

Chcialbym żeby dało sie pograć w Gothica 3 chociaż na najniższych ustawieniach, możliwie jak najbardziej płynnie.

Z góry dzięki za pomoc,

pozdrawiam.

Np mozesz kupic ta karte ta karte

A na tym bedzie szlo juz w miare plynnie pograc w Gothica? Przy reszcie mojego kompa ofkorz :slight_smile:

PCI do 500 zł to GeForce 7600GS 512 MB / Radeon X800GTO 256 MB

AGP do 500 zł to GeForce 7600GS 256 MB / Radeon X1600 PRO 256 MB

Ten Radeon to bodaj gorszy jest nawet od gforca 6600 GT, wiec raczej odpada.

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=631&action=all

Gothic 3 potrafi się ciąć nawet na wypasionych komputerach, ponieważ nie ma dobrze zoptymalizowanego kodu.

Witam, na Forum używamy polskich znaków w pisowni, proszę poprawić posty, używając opcji Zmień.

Nie pleć farmazonów - KOSZ

Mam jeszcze jedno pytanie:

czy opłacałoby się brać pod moją płytę gł. (gigabyte 7n400s-L), gforca 7300GT 128 DDR3 ? Czy lepiej tego Gf 7600GS 256MB ?

mam tego sprawuje sie niezle, ale polecalbym jednak tobie:

:smiley:

Osobiście uważam że masz bardzo dobry komp procek jest bardzo wydajny u płyta z ramami też spox.

Karty Galaxy są bardzo trudno dostępne pod AGP jedynie allegro hociaż żadnej nie znalazłem .

Gothic 3 jest grą bardzo niedopracowaną gdzie najważniejszy jest ram.

Dlatego proponuje żebyś dokupił jeszcze z 512 mb do 200 zł i grafike za 400 zł np tą http://www.allegro.pl/item149315928_gal … ratis.html

ale ona jest na ddr2 i wtedy napewno gothic będzie chodził płynnie na średnich detalach

Dzięki piękne za naprawdę konkretną odpowiedz. Tak chyba będę musiał zrobić… Chociaż z RAM’em wstrzymam się jeszcze jakiś czas ze względów finansowych :slight_smile:

Pozdrawiam.