Gothic 3 miga się biały obraz

Witam mam problem z grą gothic 3 konkretnie chodzi o to że kiedy ide to od czasu do czasu mruga taki biały obraz.Proszę o pomoc

Z góry dzięki

Proszę zapoznać się z treścią poniższych tematów i zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku zmien.gif

:arrow: viewtopic.php?p=980957

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy

jaka masz kartę graficzną

jest to radeon 9550 128mb/128bit na każdych sterownikach jest tak samo 1gb ram procesor 1,8ghz amd duron ustawienia są na low a obraz i tak miga

Ja miałem tez takie problem szczególnie na pustyni i jak wchodziłem pod górkę… ale jak dołożyłem 1gb ramu i przeinstalowałem grę to nie miałem tego problemu.

ja tak mam jak patrze na dół…

myślałem że to wina za mocno podkręconej karty…

na szczęście znudzia mi się ta gra… :slight_smile:

zdziwicie sie…zwienkszcie detale na średnim bedzie ok chyba(w moim przypadku)

Instalowałeś patcha 1.12 ?? Ja tak miałem po zainstalowaniu tego patcha. Nie dał nic poza białymi pasami…

tak pacha instalowałem być może to przez niego dzięki za porady :wink: Pozdrawiam

Być może masz zainstalowane nieodpowiednie sterowniki do karty graficznej.

Pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).