Gothic 3 miga się biały obraz

(640RAM+128kb/s) #1

Witam mam problem z grą gothic 3 konkretnie chodzi o to że kiedy ide to od czasu do czasu mruga taki biały obraz.Proszę o pomoc

Z góry dzięki

(squeet) #2

Proszę zapoznać się z treścią poniższych tematów i zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku zmien.gif

:arrow: viewtopic.php?p=980957

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy

(huber2t) #3

jaka masz kartę graficzną

(640RAM+128kb/s) #4

jest to radeon 9550 128mb/128bit na każdych sterownikach jest tak samo 1gb ram procesor 1,8ghz amd duron ustawienia są na low a obraz i tak miga

(system) #5

Ja miałem tez takie problem szczególnie na pustyni i jak wchodziłem pod górkę.. ale jak dołożyłem 1gb ramu i przeinstalowałem grę to nie miałem tego problemu.

(klopas) #6

ja tak mam jak patrze na dół...

myślałem że to wina za mocno podkręconej karty...

na szczęście znudzia mi się ta gra... :slight_smile:

(Resiak10) #7

zdziwicie sie....zwienkszcie detale na średnim bedzie ok chyba(w moim przypadku)

(Arekdbz) #8

Instalowałeś patcha 1.12 ?? Ja tak miałem po zainstalowaniu tego patcha. Nie dał nic poza białymi pasami....

(640RAM+128kb/s) #9

tak pacha instalowałem być może to przez niego dzięki za porady :wink: Pozdrawiam

(Seba86mu) #10

Być może masz zainstalowane nieodpowiednie sterowniki do karty graficznej.

Pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).