Gothic 3 na laptopie, błąd Where is the Guru


(silvver) #1

Mam problem z działaniem Gothica 3 na moim laptopie, tj. compal Core2Duo t9300 2,5GHz, 4GB DDR2, GF 8600M GT. Mój system to Vista Home Basic SP1.

Sama gra chodzi na najwyższych detalach, jednak po około 3-10 minutach wyskakuje błąd Where is the guru? i gra się wyłącza....

Dzieje się tak nawet jak uruchamiam grę prawym i Uruchom jako administrator. Na moim desktopie nie mam takich problemów (ale na laptopie gra chodzi płynniej na wysokich detalach, i desktop w domu a ja na mieszaniu, studia etc).

Sterowniki do mojej grafiki są najnowsze, tzn 175.61 (proszę o nie odsyłania mnie po nowsze z nvidia.com, bo i tak nie da się zainstalować ściągniętych z tej strony muszę pobierać ze storny compala).

Drugi problem jest taki, że po włączeniu Gothica sam się włącza Num Lock, nie mogę go wyłączyć przyciskiem... a znaczenie ma to takie, ze przez to nie mogę w grze używać paska skrótów od 7 do 0 ani korzystać ze skrótów pod klawiszami m,i Da się coś z tym zrobić?


(Drobok) #2

mnie coś podobnego wyskakiwało jak "grałem" w gothica mając 256 ram i geforca 5200


(Petero123) #3

To jest wina Visty. Spróbuj patcha 1.6.


(Chejro) #4

Witam mam ten sam problem lecz zaraz po włączeniu gry.Mam windows 7 karte graficzną 256mb najnowsze sterowniki wszystko orginalne gothic kupiony w sklepie!!Przeglądałem już wszystkie fora lecz nic nie znalazłem pomocy:)


(Rmk) #5

Nie 1.6 tylko 1.74

http://gothic.org.pl/forum/index.php?/f ... patch-174/