Gothic 3 nie chce sie wlaczyc

Mam taki problem moze ktos jest mi w stanie pomoc

http://img241.imageshack.us/my.php?imag … em2ap1.jpg

to juz mowie co i jak mam sp2 sterowniki wszystkie najnowsze gra mi sie wlacza bez problemu jzu ja przeinstalowalem pare razy i dalej nic

:frowning: chcialem wczytac gre nawet z save od kolegi i dalej to samo,a dokladnie robi sie to,gdy wlaczam gre wszystko jest ok daje Nowa Gra wczytuje sie i dochodzi do momentu jak na ekranie pojawia sie taki jaszczur w wodzie mutuje sie troche muzyka i po chwili pojawia sie czarny ekran i okno pewnie juz znane wystapil problem z aplikacja Gothic 3 exe i zostanie ona zamknieta a po chwili ten blad co wyzej :frowning: . Czy ktos moze mial podobny problem i jzu go rozwiazal?? jesli tak lub ktos wie jak go rozwiazac to bede PIEKIELNIE WDZIECZNY ZA KAZDA POMOC! !!

drago174 gra oryginalna?

tak gra jest orginalna pozyczona od kumpla jemu chodzi bez problemu wsyzstko dziala bez zarzutow nie rozumiem czemu u mnie nie chce dzialac :frowning: a zapomnialem moj komp to athlon 2500+ 512 ram i GF fx 5200 wiem ze gierka mi za bardzo nie bedzie szla ale mozna sie pobawic plikiem ini no i mam zamiar dokupic ram tylko poki co wogole mi chodzic nie chce :confused: mysle ze powinna sie wlaczac moim kolega nawet na slabszych kompach wlacza sie bez problemu

Złączono Posta : 11.11.2006 (Sob) 20:13

no to jest opcja ktora za bardzo mi nie pasuje niestety :stuck_out_tongue: moze jakis inny pomysl?? robilem formata 2 miechy temu i nie za bardzo usmiecha mi sie robienie go znowu…

drago174 zainstaluj najnowszego DirectX 9.0c October 2006. Jest na vortalu.

ok sprobuje instalowalem tego z plytki Gothica ale zobacze tego najnowszego skoro mowisz ze to moze pomoc :slight_smile:

Złączono Posta : 11.11.2006 (Sob) 21:01

niestety nic to nie dalo moze jakies inne pomysly??

drago174 być może to wina stylu, któr masz ustawiony. Ale to tylko przypuszczenia. :slight_smile:

chodzi ci o wyglad ze mam style xp albo windows blinds?? o to chodzi??

nie to wina windowsa, wiele razy mialem ten problem

kurde wlasnie tak przypuszczalem a jesli faktycznie tak to poki co daruje sobie Gothica3, ale jeszcze cos poprobuje moze w koncu zadziala :stuck_out_tongue:

jesli ci chodzi dokladnie o ten bląd to chyba da sie go jakos rozwiazac… bez reinstalki. Bo problem ten wystepuje wtedy nie tylko w tej grze. Poszukaj na tym forum Pamięć nie może być READ… chyba nawet sam zakladalem taki temat…

kurde duzo jest takich tematow nie wiem od czego zaczac :stuck_out_tongue: ja mam ten problem tylko z Gothiciem :slight_smile: bartus2003 a powiedz mi jak ty rozwiazales ten problem u siebie??

spróbuj zwiększyć pamięć wirtualną może to coś pomoże.

jzu probowalem to nie ma z tym nic wspolnego niestety :frowning:

drago174 zrób reinstal systemu.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … light=read

sprobuj przeskanowac tym http://antivirenkit.pl/~szczepionki/pol … pionki.exe

moze ci pomoze

chwilowo to odpada robilem go 2 miesiace temu :stuck_out_tongue:

bartus2003 sprobuje :smiley:

Złączono Posta : 14.11.2006 (Wto) 17:42

niestey nic to nie dalo :frowning:

Przetestuj dysk na obecność uszkodzonych sektorów programem Chdsk z włączonym gruntownym testem a pamięć RAM np. memtestem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=340&t=47

jaki gościu :smiley:

hehe juz to robilem i nic nie dalo :slight_smile:

Jeszcze raz przyjrzałem się twojemu screenowi. Mam pytanie w jaki sposób chcesz grać z włączonym programem antywirusowym Avast? Jest to posunięcie niepoważne! Program w tym czasie sprawdza pliki. Przez to gra nie załaduje danego modułu bo używa go Avast i odmawia dostępu do niego. W rezultacie Gotic 3 powoduje błąd Avasta wyłącz przez msconfig w przeciwnym razie jego moduły dll będą zajmowały niepotrzebnie pamięć RAM. Ten antywirus ma kilka wpisów w zakładce autostar więc odznacz je wszystkie.

Jeżeli powyższa wskazówka nie zadziała, to proponuję Ci metodę prób i błędów. Pobierz program _!aTune_r i spróbuj ograniczyć wersję Piksel Shaders i Vertex Shaders na 1.1. Nie wiem czy się gra uruchomi, dodatkowo wyłącz kompozycję pulpitu, efekty wizualne słowem spraw tak, aby Windows XP przypominał wyglądem Windows Millenium dzięki temu zwolnisz pamięć. Jakie sterownik to karty graficznej posiadasz? Spróbuj Force Ware 56.xx. Napisz mi po polsku, co zrobiłeś i jakie to efekty dało.