Gothic 3 nie chce sie wlaczyc

(Drago174) #1

Mam taki problem moze ktos jest mi w stanie pomoc

http://img241.imageshack.us/my.php?imag ... em2ap1.jpg

to juz mowie co i jak mam sp2 sterowniki wszystkie najnowsze gra mi sie wlacza bez problemu jzu ja przeinstalowalem pare razy i dalej nic

:frowning: chcialem wczytac gre nawet z save od kolegi i dalej to samo,a dokladnie robi sie to,gdy wlaczam gre wszystko jest ok daje Nowa Gra wczytuje sie i dochodzi do momentu jak na ekranie pojawia sie taki jaszczur w wodzie mutuje sie troche muzyka i po chwili pojawia sie czarny ekran i okno pewnie juz znane wystapil problem z aplikacja Gothic 3 exe i zostanie ona zamknieta a po chwili ten blad co wyzej :frowning: . Czy ktos moze mial podobny problem i jzu go rozwiazal?? jesli tak lub ktos wie jak go rozwiazac to bede PIEKIELNIE WDZIECZNY ZA KAZDA POMOC! !!

(Krzychuu) #2

drago174 gra oryginalna?

(Drago174) #3

tak gra jest orginalna pozyczona od kumpla jemu chodzi bez problemu wsyzstko dziala bez zarzutow nie rozumiem czemu u mnie nie chce dzialac :frowning: a zapomnialem moj komp to athlon 2500+ 512 ram i GF fx 5200 wiem ze gierka mi za bardzo nie bedzie szla ale mozna sie pobawic plikiem ini no i mam zamiar dokupic ram tylko poki co wogole mi chodzic nie chce :confused: mysle ze powinna sie wlaczac moim kolega nawet na slabszych kompach wlacza sie bez problemu

Z艂膮czono Posta : 11.11.2006 (Sob) 20:13

no to jest opcja ktora za bardzo mi nie pasuje niestety :stuck_out_tongue: moze jakis inny pomysl?? robilem formata 2 miechy temu i nie za bardzo usmiecha mi sie robienie go znowu...

(Krzychuu) #4

drago174 zainstaluj najnowszego DirectX 9.0c October 2006. Jest na vortalu.

(Drago174) #5

ok sprobuje instalowalem tego z plytki Gothica ale zobacze tego najnowszego skoro mowisz ze to moze pomoc :slight_smile:

Z艂膮czono Posta : 11.11.2006 (Sob) 21:01

niestety nic to nie dalo moze jakies inne pomysly??

(Krzychuu) #6

drago174 by膰 mo偶e to wina stylu, kt贸r masz ustawiony. Ale to tylko przypuszczenia. :slight_smile:

(Drago174) #7

chodzi ci o wyglad ze mam style xp albo windows blinds?? o to chodzi??

(bartus2003) #8

nie to wina windowsa, wiele razy mialem ten problem

(Drago174) #9

kurde wlasnie tak przypuszczalem a jesli faktycznie tak to poki co daruje sobie Gothica3, ale jeszcze cos poprobuje moze w koncu zadziala :stuck_out_tongue:

(bartus2003) #10

jesli ci chodzi dokladnie o ten bl膮d to chyba da sie go jakos rozwiazac... bez reinstalki. Bo problem ten wystepuje wtedy nie tylko w tej grze. Poszukaj na tym forum Pami臋膰 nie mo偶e by膰 READ.. chyba nawet sam zakladalem taki temat..

(Drago174) #11

kurde duzo jest takich tematow nie wiem od czego zaczac :stuck_out_tongue: ja mam ten problem tylko z Gothiciem :slight_smile: bartus2003 a powiedz mi jak ty rozwiazales ten problem u siebie??

(Piecu92) #12

spr贸buj zwi臋kszy膰 pami臋膰 wirtualn膮 mo偶e to co艣 pomo偶e.

(Drago174) #13

jzu probowalem to nie ma z tym nic wspolnego niestety :frowning:

(Krzychuu) #14

drago174 zr贸b reinstal systemu.

(bartus2003) #15

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... light=read

sprobuj przeskanowac tym http://antivirenkit.pl/~szczepionki/pol ... pionki.exe

moze ci pomoze

(Drago174) #16

chwilowo to odpada robilem go 2 miesiace temu :stuck_out_tongue:

bartus2003 sprobuje :smiley:

Z艂膮czono Posta : 14.11.2006 (Wto) 17:42

niestey nic to nie dalo :frowning:

(Banasiak Jerzy) #17

Przetestuj dysk na obecno艣膰 uszkodzonych sektor贸w programem Chdsk z w艂膮czonym gruntownym testem a pami臋膰 RAM np. memtestem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=340&t=47

(bartus2003) #18

jaki go艣ciu :smiley:

(Drago174) #19

hehe juz to robilem i nic nie dalo :slight_smile:

(Banasiak Jerzy) #20

Jeszcze raz przyjrza艂em si臋 twojemu screenowi. Mam pytanie w jaki spos贸b chcesz gra膰 z w艂膮czonym programem antywirusowym Avast? Jest to posuni臋cie niepowa偶ne! Program w tym czasie sprawdza pliki. Przez to gra nie za艂aduje danego modu艂u bo u偶ywa go Avast i odmawia dost臋pu do niego. W rezultacie Gotic 3 powoduje b艂膮d Avasta wy艂膮cz przez msconfig w przeciwnym razie jego modu艂y dll b臋d膮 zajmowa艂y niepotrzebnie pami臋膰 RAM. Ten antywirus ma kilka wpis贸w w zak艂adce autostar wi臋c odznacz je wszystkie.

Je偶eli powy偶sza wskaz贸wka nie zadzia艂a, to proponuj臋 Ci metod臋 pr贸b i b艂臋d贸w. Pobierz program !aTuner i spr贸buj ograniczy膰 wersj臋 Piksel Shaders i Vertex Shaders na 1.1. Nie wiem czy si臋 gra uruchomi, dodatkowo wy艂膮cz kompozycj臋 pulpitu, efekty wizualne s艂owem spraw tak, aby Windows XP przypomina艂 wygl膮dem Windows Millenium dzi臋ki temu zwolnisz pami臋膰. Jakie sterownik to karty graficznej posiadasz? Spr贸buj Force Ware 56.xx. Napisz mi po polsku, co zrobi艂e艣 i jakie to efekty da艂o.