Gothic 3 Nie działające komendy

Witam,

Temat może stary jak sam świat, ale chcialem sobie odświeżyć Gothic 3 Enhanced Edition w Patchu 1.73

 

Moim celem było poprostu pododawać światu więcej miast lub budynków, NPC, aby go ubawić. 

  1. Mam zmienioną komendę w pliku INI na “true”

  2. wpisuje w grze “marvin”

  3. otwieram tyldę

  4. wpisuje kody i wszytsko gra, ale… tylko dla przedmiotów, dla Bezi oraz NPC-wce

 

Nie wszystkie dostępne kody NA BUDYNKI, na których mi zależy działają. Wiem,  że jest wiele stron z kodami i wszytskie mam, ale problem się powtarza, analizowalem nawet spacje, odstępy i zera i inne duperele w samym kodzie i nic. Zainstalowałem nawet czystego Gothica i kody na budynki nadal nie działają.

Działa mi tylko kod na wiatrak, młyn wodny i domek w Myrtanie, oraz duży dom górski dla przywódcy w Normarze i to wszytsko.

 

W konsoli pojawia się komenda “syntax error” co oznacza “zła składnia” co to może znaczyć w tym odniesieniu? Złe kody  na każdej stronie podanej prez fanów Gothica  3 lub brak może jakiegoś programu wspomagającego jak ModKit??

Najnowszy patch do Gothic 3 jest oznaczony numerkiem 1.74.

 

To prawda, nie wszystkie kody działają poprawnie. Mój ojciec jakiś czas temu przechodził Gothic 3 i pamiętam, że pojawił się jakiś problem, więc próbowałem naprawić go kodami, ale nie chciały działać. Tzn. niektóre działały, inne nie. Oznacza to, że problem nie dotyczy pojedynczego przypadku. Podejrzewam, że wpływ może mieć zainstalowany patch. Sprawdź, czy te same kody działają na grze bez poprawki. Jeśli tak, to warto poszukać na stronie autorów patcha, czy czegoś w tej kwestii nie zmienili.