Gothic 3 niespotykany problem z kodami

Witam,
Ostatnio sciagnalem Gothica 3, do tego patcha najnowszego 1.75.14 bodajze. Przeszedlem to juz z dwa razy chyba xD i zachcialo mi sie pobawic kodami, ALE tu zaczal sie problem…

Zmienilem w ge3.ini wszystko tak jak powinno byc, konsola normalnie sie otwiera po nacisnieciu tyldy. pogrubiony tekstW czym jest problem to mianowicie gdy wpisuje kod i naciskam enter, ten nie chce sie w ogole wyslac, nic sie nie dzieje Uzywam lapka Acer z intel 1.44GHz 2 GB 32bit procek x64. Troche smieszny ale gothic smiga bez problemu. Prosze o pomoc, taki nietypowy problem, moze to wina ustawien w lapku.

Ja tam w życiu nie szukał bym problemu w ustawieniach laptopa tylko w plikach gry gdzieś źle skonfigurowałeś i nie działa

Ściągnięte z jakiegoś oficjalnego źródła? Patch zainstalował się automatycznie, czy też z jakiegoś krzywego źródła pobierany?

1 polubienie

Patch z gothic website pobrany… na prawde nie wiem co sie dzieje xdd

A nie trzeba po aktywacji konsoli wpisać najpierw Marvin aby móc w ogóle używać kodów ? Coś tak pamiętam :wink:

Nie, w trójce wystarczy zmienić w gothic3.ini (czy tam ge3, czy jak tam ten plik się nazywał) testmode na true.