Gothic 3, problem z fps oraz drzewami?

Siema mam 2 problemy z G3. Mianowicie chodzi o drzewa. Są czerwone. Screen.

goth320110306181114.png

2 problem to ilość fps. Gdy nawet zmniejsze wszystko na najgorsze parametry mam 15-20 fps.

Moj sprzet: AMD Anthlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.01GHz

2.00 GB RAM

NVIDIA GeForce GT 220 1GB

Myślę, że wina leży po stronie zbyt słabej grafiki do tej gry. GF 220 nie jest zbyt dobrą kartą do gier. Wnioskuję to z własnego doświadczenia. Kiedyś miałem GF 7600 GT i w gothicu występowały problemy bardzo podobne do twojego. Po przejściu na GF 8800 GT problemy graficzne skończyły się, ale zdarzały się w trakcie gry częste jej przycinania, bardzo denerwujące i nie wiem, z jakiego powodu. Pamięci miałem dużo, grafika powinna dawać radę, przynajmniej przy okrojonych opcjach. Ostatnio na grafice R HD 4870 1 Gb przycinania również występowały, choć powinno chodzić płynnie na max. W ogóle Gothic to dziwna gra. Niby wymagania są wystarczające na max detali, a gra potrafi czasem przycinać i to tym częściej, im dłużej grasz i dalej zajdziesz. Jest jakby niedopracowana. Na innych grach, nawet nowych, jak np black ops, crysis, takie problemy w ogóle u mnie nie występują. Spróbuj ustawień w opcjach sterownika grafiki, jak nieco się orientujesz, to spróbuj dostosować niektóre ustawienia wyświetlania, nawet drogą prób i błędów

Zmniejsz rozdzielczość, ta karta nie nadaje się do grania w full HD, no chyba, że w pasjansa xD

Zainstaluj patche.

Zaktualizuj sterowniki.

Skorzystaj z programu http://www.dobreprogramy.pl/TuneUp-Util … 12764.html

Zainstaluj patcha 1.74 to pomoże.Rozwiąze problemy z fps i grafiką.

P.S żal mi was mam radka 5450 gorsza od gt 220 i gothic 3 bez problemu chodzi na kazdych detalach.

Taak, i na bank w rozdzielce 1920x1080…

Ps: żal już dawno jest niemodny, poza tym świadczy o zubożałym zasobie słownictwa i niskim poziomie intelektualnym…

Hmmm… coś nie mogę znaleźć patcha 1.94 :smiley:

http://cdrlab.pl/file_detale_9517.html

1,74 a nie 1,94. Poza tym ostatni post w tym temacie był 4miesiące temu …

Pomyliłem sie jest 1.74 :slight_smile: najnowszy