Gothic 3 problem z plynnoscią gry

mam problem z gothic 3 poniewaz go przycina mam nowe patche i dalej to samo konfiguracja kompa:

procek pentium 3Ghz

ram 2.5 Giga

grafa Nvidia Geforce 8500GT

Moze da sie gothica jakos skonfigorowac ,moze ktos ma jakis pomysl.Pozdrawiam

Gothic 3 jest grą o tragicznej optymalizacji, winą wszelkiego rodzaju przycinek jest silnik. Jak to mawiają, nie powstał jeszcze (i nie powstanie) sprzęt, na którym G3 będzie działał płynnie. Paradoksalnie na komputerach nowej generacji jest jeszcze gorzej.

Jedyne co diametralnie zmienia sytuację to Community Patch 1.70 International (najnowsza wersja to w zasadzie 1.72 = 1.70 + 1.71 Fix). Poprawia on niezliczoną ilość bugów, ułatwia (albo utrudnia - zależy jak na to spojrzeć) rozgrywkę, wprowadza rozwiązania dające kopa G3.

marcin78m1 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Na jakiej rozdziałce i detalach grasz.

gram na najnizszych detalach a te nowe patche nic nie pomagaja

Twoja wypowiedź sugeruje, że zainstalowałeś kilka łatek, tymczasem Community Patch 1.72 International instaluje się na CZYSTEGO (bez łatek), i co również ważne, ORYGINALNEGO Gothica 3. I zapewniam, że różnica w płynności jest widoczna.

Ok sprubuje ale patch 1.72 jak go chce zainstalowac to pyta o patcha 1.70 niewiem czemu a,apropo zainstalowalem kiedys Crysis Warhead i szedl super prawie na maxs detalach

Jak już powiedziałem, Gothic 3 tak czy siak ma kiepską optymalizację. Jak jesteś fanem serii to poczekaj na Arcanie, albo Risen (grę twórców Gothica 1-3 - Piranha Bytes).

A nie prawda bo u mojego kumpla [Core 2 duo E6800, Gf 8800 GTS, 4 gb ram] chodzi bez najmniejszej scinki…