Gothic 3 problemy na Windows7

Witam, niedawno zakupiłem grę Gothic3 i mam z nią mały problem na Windows 7.Mam częste problemy z płynnością i grafiką. Otóż gra często klatkuje, nawet na niewielkiej rozdzielczości i przy niskich detalach, czuć, że chodzi wolno. Poza tym czasami widzę jakieś błędy grafiki, dziwne poświaty. Przykład: Bezimienny wyciąga pochodnie, to widzę, że nic nie ma w ręku, po czym po chwili widać jak ta pochodnia płonie - jest taki skok z opóźnieniem, jakby takim “lagiem”. Na początku myślałem, że to wina sterowników. Ściągnąłem najnowsze z oficjalnej strony producenta i zaktualizowałem DirectXa. Nic nie pomogło. Najnowszy patch również nic nie dał, reinstall również… Dlatego zastanawiam się czy nie jest to wina systemu. Dlatego może ktoś ma tą grę i Win7 i może powiedzieć czy u niego wszystko jest Ok, czy też są dziwne problemy. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, no ale…Sprawdzić na innym systemie będę mógł dopiero za 2-3 dni, więc w tym czasie, może ktoś z was mi odpowie. Thx.

Ja nie mam problemów z tą grą na windows 7 chodzi tak samo dobrze jak na XP.

uruchamiasz jako administrator? u mnie ta gra chodzi niestety bardzo kiepsko na 7 …