Gothic 3 - totalna zamuła

Mam problem z Gothic 3. Po jakichs 20 minutach, czasem troche dluzej, gra sie zawiesza, po paru sekundach monitor sie wylancza i kompa ratuje tylko reset :frowning: . Gra ogolnie mi sie tnie (da sie grac :stuck_out_tongue: ) ale chwile przed zryciem sie przycina go dosyc bardzo. Szczeguly w grze ustawilem na najmniejsze. Mam zainstalowany community patch 1,72, wiec mysle ze to nie blad gry. Sprzet mam troche slaby bo procesor to Sempron 2200+ 1,5GH RAM: 1GB + 256MB i Grafika: Radeon x800GTO 256 MB. Stery pod grafike chyba najnowsze.

Nie mam pojęcia co jest grane. Jetsem wielkim fanem całej seri gothic i musze przejsc gothica 3. A więc w czym tkwi problem?? Prosze o szybkie odpowiedzi :slight_smile: .

Masz po prostu za słaby sprzęt. Gothic 3 jest okropnie zoptymalizowany.

rozwiązanie problemu to zakup nowego kompa gothic 3 jest zoptymalizowany pod kątem procesorów 2 rdzeniowych lub o w miarę nowoczesnej architekturze jak np. pentium 4

Noto widze ze bede musial zakupic nowy sprzet…

no nic dzieki za odpowiedzi :slight_smile:

poszukaj w internecie metody gdzie grzebie się w jakimś pliku żeby zwiększyć wydajność.

Ja grałem na sprzęcie AMD athlon xp 2500 , 1gb ram i radeon 9800 pro i chodziło to na 800*600 średnie detale

To nie wina sprzetu bo kilka razy u kumpla siedzielismy i gralismy w g3 na sprzecie sempron 1.8ghz 768mb ramu i radku 9550… sprawdz może ci się coś przegrzewa. Polecam program Everest do odczytu temperatur. :slight_smile:

Edge >> wygoglowalem to z optymalizacja ale ja mam patha 1,72 i plik w ktorym trzeba dokonac edycji czyli ge3.ini jets calkiem inny niz tam bylo opisane bo ten pacz zmienia calkiem ten plik… wiec z optymalizacji ■■■■.

sprobuje jeszcze tak jak T0mek8 mowi :slight_smile: