Gothic 3 Zawieszki

Witam wszystkich mam kłopot z grą Gothic III smaczka mi narobiła i chciałbym se pograć wgrałem grę i patchy najnowsze i najgorsze detale i rodzielczość co się dało na nisko i nadal są zawieszki :-o nie wiem jakim cudem na pudełku piszę że trzeba 1 GB RAM i 6600 karte a oto opis procka

AMD Athlion 4600+

2x - 2.41 Ghz czyli 4,8 Ghz

1 GB RAM

Nvidia 9500GT 512 MB

moim zdaniem powinna mi chulać spokojnie na najniższych ale niestety są zawieszki podobno jak się pogrzebie w pliku Gothic.ini i się tam poustawia to powinno hulać ale ja boję się tam co kolwiek grzebać proszę o pomoc

Może spróbuj zainstalować najnowszego Community Patcha (1.74) ?

przecież mówię że mam wgranego najnowszego patcha i nic ! przerobiłem plik .ini i nic ! a ja bym chciał sobie pograć ! :evil: :evil:

Mnie na lepszym sprzęcie tnie. Kupiłeś odsprzedaj, albo czekaj na nowego kompa ;]

Weź mnie nie dobijaj.

głupia rada, ale pamiętam że mi na słabszym PC pomogło - wyłącz panel skrótów 1-8 (ten prostokąt u dołu ekranu), z jakiegoś powodu wpływa na płynność gry

Wyłączasz wszystko co się da rozdziałka najniższa w useroption, powyłączaj wszystkie procesy (łącznie z explorerem). Nie licząc tych, których system nie da ci wyłączyć. Potem odpalasz przez uruchom w managerze zadań.

Ta gra to jeden z największych niewypałów (o ile nie największy) w historii gier komputerowych pod względem optymalizacji. Dlatego wymagania (szczególnie minimalne) podane przez producenta, nijak się mają do tych rzeczywistych. Na tym, co podał producent jako minimum, czyli procek 2GHz, 1GB Ram, grafa 128 MB z PS 2.0 - nie da się w tą grę w ogóle zagrać. Bez urazy, ale Twój sprzęt to już raczej też przeżytek. Za mało ramu + grafika jak w kiepskim laptopie (czyli nienadająca się do gier seria 9500). Też się z tym namotałem ostro swego czasu, ale odpuściłem, bo szkoda nerwów :wink: Tobie radzę to samo, bo przy tej konfiguracji sprzętowej nic sensownego nie zdziałasz. Miałem lepszy sprzęt od Twojego, a mimo tego i tak nie dało się grać, nawet na minimalnych.