Gothic 4 - ręczne zmiany ustawień video

Cześć,

mam do was takie pytanko, ponieważ mam trochę za slaby komputer, chciałem się zapytać, czy macie może jakieś sposoby, aby gra Arcania: Gothic 4 chodziła bardziej płynnie ? Tzn żeby np. jeszcze bardziej osłabić grafikę gry, jeszcze bardziej, chodzi mi że poniżej tych co są w ustawieniach gry, np. Zasięg widzenia, bo to dość żerne jest. Pamiętam kiedyś w niektorych grach ludzie dopisywali do adresu skrótu jakieś komendy itd. Poradzicie mi coś ?

hotfix zainstalowany?

powinien on trochę pomóc

komendy ? chodzi ci o podwyższenie priorytetu procesu gry ?

po za tym jaki masz sprzęt ? jeżeli pokroju 7600GT to sobie odpuść grę.

Możesz zrobić listę opcji graficznych tej gry.

i zainstaluj http://programy.pcworld.pl/pc/programy/ … .1.30.html

Równie dobrze można ręcznie wyłączyć zbędne procesy.

ale tu liczy się wygoda :wink:

"Game Booster to program przeznaczony do optymalizacji systemu operacyjnego przeznaczonego do uruchamiania wymagających gier. Działanie Game Boostera polega na wyłączeniu przed uruchomieniem gry działających w tle procesów systemowych, wyczyszczeniu pamięci RAM oraz zwiększeniu wydajności procesora. Po zakończeniu zabawy wystarczy kolejne kliknięcie, by wszystkie ustawienia wróciły do stanu przed wyłączeniem. Listę wyłączanych usług i procesów można edytować - uzupełniać o nowe wpisy, czy eliminować te, które nie powinny być wyłączane.

Game Booster wyposażony został także w funkcję defragmentacji. Jej działanie polega na optymalizacji ułożenia plików startowych gier co pozwala na szybsze ich uruchamianie. Program został spolszczony ale tłumaczenie nie jest kompletne. Nie utrudnia to jednak obsługi Game Boostera. "