Gothic II czy Gothic II Noc Kruka?

Witam,

Pytanie jest jedno znaczne jak wam się wydaje, które cześć gry jest lepsza “PODSTAWKA” czy “DODATEK” ?

Powiem z mostu grałem rok temu w obydwie części i obydwie są fajne lecz mają własne plusy czy minusy, ale ciężko mi powiedzieć i wybrać, w która chce cześć chce grać. Dlatego pytam się was, ale proszę jak wybierzecie którąś z części to powiedzie “czemu” i “dlaczego” , bo na tym mi też zależy wasze zdanie. Albo kto woli może opisać te obie gry, a potem wybrać.

Pozdrawiam Stel11

ten dodatek to podstawka+dodatek więc wybór masz prosty

Skoro przeszedłeś już podstawkę z dodatkiem to zainteresuj się returningiem, naprawdę fajna zabawa\

podstawka jest banalna, dodatek trochę utrudnia ale nadal jest za łatwo, za to returning pokazuje na czym ta gra ma polegać (oczywiście na wyższych poziomach trudności)

The returning hmmmmm słyszałem o tym modzie, ale nie wiem zobaczę najpierw sobie przejdę gothic 2 podstawkę lub dodatek.

W dodatku sam nie wiem za który się brać :smiley:

Więc poczekam na opinie innych, ale kto wie może zagram sobie w the Returning, ale słyszałem że jest dosyć długawy więc sam zobaczę :slight_smile:

Pozdrawiam Stel11

 

Dylematy … Zaczynasz od podstawki a potem dodatek. Proste.

jeśli grałes juz w obie  to chyba  gothic2 noc kruka  bym wybrał  ale ja  jedna i druga przechodziłem  po trzy razy   jako mag , pozniej  najemnik i straż miejska

Gothic 2 bez Nocy Kruka to jak seks bez orgazmu. Returning zapewnia orgazm wielokrotny. 

Jeśli przechodziłeś tą grę kilka razy, to po co przechodzić podstawkę skoro wszystko z podstawki jest w dodatku ? :stuck_out_tongue:

Hmmm też prawda dodatek trochę utrudnia grę, a podstawka jest dziecina łatwa (tak można powiedzieć oczywiście)

Czyli mam sobie zagrać w Noc Kruka no dobrze :slight_smile:

Hmm a potem myślę chyba zagrać w The Returing, ale tak myślę zobaczy się :slight_smile:

Ale nie będę wam przerywać piszcie dalej xDD

Pozdrawiam Stel11

Zarówno podstawka jak i dodatek są ok mnie najbardziej odpychał Gothic 1 bo sterowanie wymagało 3 rąk by je ogarnąć.

Akurat mnie sterowanie z G1 pasowało najbardziej poziom trudności też był a miarę ok na początku gry, później niestety drastycznie spadał :wink: