Gothic II - Górnicza Dolina

Mam pytanie odnośnie tej gry.

Otóż mam zamiar udać się do Górniczej Doliny ale przed wyjściem z miasta chciałbym zakupić zwój, który umozliwi mi zamienienie się w wilka.

Wiem, że po drodze spotkam duuużo orków także ten zwój umożliwiłby mi spokojnie dotarcie do GD.

I tutaj pojawia się moje pytanie…

Gdzie moge kupić ten zwój ?? U Constantina go nie ma :frowning:

Może macie inne propozycja jak znaleźć się w całoście w Górniczej Dolinie ?? :wink:

Przechodzisz tajemnym tunelem (po przejsciu bramy pilnowanej przez paladynow po lewej stronie jest przejscie w skale) a potem rzeka przeplynac w prawo jak juz bedziesz po rozmowie z najemnikiem ktorego spotkasz po drodze). Jak juz mniej wiecej powiedzmy przeplyniesz (na oko) 80 stopni okregu wyjdz z wody i kieruj sie do zamku w GD tam wejdziesz po taranie do srodka (moze sie przydac miksturka szykosci :D)

/////

raczej musisz ją mieć albo jezeli grasz w NK to szybki śledź:P

A jeżeli byś chciał sie przemienić w wilka to nie wiem czy to ma sens bo nawet jeśli dojdziesz i wejdziesz na taran to sie wiara z zamku wyczai i zaczną w Ciebie strzelać.

Więc radze zastosować sie do opisu Jarka_OSW:P

To wiem. To co napisałeś jest opsiane w poradinku (w pudełku z grą) :wink:

Chodzi mi o to gdzie moge dostać zwój, dzieki któremu zamienie się w wilka.

Przed wejściem na taran mółbym zamienić się spowrotem w człowieka :wink:

PS. Gdzie mogę dostać eliksir szybkości ?? :?

PS 2. Wiecie może jak przekonać Fellan’a żeby przestał stukać młotkiem ?? :mrgreen:

Jak idziesz do portu tą drogą obok harada skręcasz zaraz w prawo za murkiem tam masz następnego kowala ale nie pamiętam jak mu było (on jak będziesz miał siłki powyzej 90 idź do niego :wink: ) i dalej w chatce masz Ignaza on da ci zwój do wypróbowania (najlepiej zapisać i próbować na nim ja tak robiłem i działało) i on może Cie nauczyć robić ten eliksir szybkości kosztuje 5pn a składniki to 1 zębate ziele i 1 rdest polny :wink:

Złączono Posta : 22.07.2006 (Sob) 10:51

A fellana mozesz zaatakować pobić i pogadać i wtedy przestaje :slight_smile:

Złączono Posta : 22.07.2006 (Sob) 10:52

A i jak potrzebujesz koniecznie tego zwoju spróbuj u zurisa albo sagitty:P a jak grasz magiem to u Goraxa :wink:

Jak zaatakuje Fellan’a to ten sie pluje i mnie goni :? :mrgreen:

Jeżeli chodzi ci o zwój to chyba Ignazy (czy jakoś tak) on daje zwój na zapomnienie do wypróbowania :?

No i masz go pobić!:stuck_out_tongue:

No więc masz ten zwój wypróbować i potem on Cie nauczy robić tą miksture szybkości:P

Pobić czyli zabić ?? :mrgreen:

Ale jak rozwine liste zadań to mam napisane Morderstwo nie jest najlepszym rozwiązaniem :?

Nie zaić pobić on potem będzie tam dychał na ziemi a w końcu wstanie i wtedy z nim pogadaj.

Z Ignazem zrób to samo tyle ze jak dycha to musisz szybko na nim ten zwój wypróbować (i lepiej kup od niego jeszcze kilka bo mi dopiero za 2 razem sie udawało) :stuck_out_tongue: rozumiesz??:stuck_out_tongue:

A jak moge kogos pobić ?? :mrgreen:

jeszcze nigdy tego ne próbowałem :frowning:

PS. Zwój juz dawno wypróbowałem :mrgreen:

Po prostu zaatakuj on nie padnie od razu jak ork albo jakaś bestia tylko zacznie dychać na ziemi aż wkońcu wstanie tylko nie mozesz go zaatakować jak dycha bo wtedy on go dobija. A najlepiej weź se zapisz i wypróbuj na kimś :slight_smile:

Czyli mam podejść do niego. Zaatakować go mieczem. Jak będzie dychał na ziemi to z nim pogadać…

Tylko , że jak ja go atakuje to on mnie goni. Będzie mnie gonił aż go nie dobije :cry:

Nie! !!

Jak ja go atakuje to on mówi Czekaj no tylko i mnie goni z mieczem :?

Udało mi się raz. Wrócił zatakowałem go, wrócił do swojej roboty :slight_smile:

Ale potem gadam z nim a ten i tak przybija te dechy młotkiem :shock:

Aby go zabić musisz go dzgnac gdy lezy na ziemi. ale ty nie masz go zabic tylko poczekac az on wstanie i wtedy z nim pogadać :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Taaa… tylko jak to zrobic żeby po “dźgnięciu” leżał na ziemi, a nie mnie gonił :?

aby POBIĆ robisz tak…

1.podchodzisz do ofiary

2.wyciągasz miecz/maczugę/czy co tam jeszcze masz

3.atakujesz go co powoduje że zaczyna się z tobą bić/zaczyna ciebie gonić

4.bijesz się z nim dopóki nie padnie na ziemie.

5.jak leży na ziemi to go nie dotykaj.

6.po paru sekundach wstaje i najczęściej coś się zaczyna rzucać że “ja ci jeszcze pokarzę”.

aby ZABIĆ robisz tak…

od punktu 1 do 4 włącznie robisz tak jak przy POBICIU

5.jak leży na ziemi to podchodzić i naciskasz LPM albo LPM+strzałka do przodu (nie pamiętam już)

6.możesz czekać ile chcesz już się nie podniesie:D

gruber i Robinho74, Dudas bad boy wielkie dzięki :mrgreen:

Nareszczie udało się. :smiley:

Nie wiedziałem, że w momencie kiedy jego pasek życia jest pusty on nadal żyje :?

Dopiero teraz zauważyłem, że gostek zdycha :slight_smile:

Wielkie dzięki za szczegółowy opis do po POBICIA i ZABICIA :smiley: =D>

PS. Gruber baaardzo szczegółowo mi to opisał i dzieki temu mi się udało przejść to nieszczęsne zadanie :?

spoko nie ma sprawy:D

A i jeszcze nie jestem pewny ale jak masz NK i szpon beliara i jak uderzasz i akurat trafi ci się uderzenie z piorunem i po tym uderzeniu koleś pada to się już chyba nie podnosi ale nie jestem pewny. Ja tam na wszelki wypadek wole zmienić broń na zwykłą jak się biję z kolesiem ale nie chce zby zginą.