Gothic II NK problem z zadaniem

Gdy byłem w klasztorze magów ognia i dostałem się do biblioteki napotkałem przy drzwiach jakąś postać czytającą księgę. Po rozmowie z nią otrzymałem zadanie pójść do miasta i zakupić trzy zwoje od alchemika w dzielnicy portowej. Po zakupie zwojów wróciłem więc do klasztoru, wszedłem do biblioteki, zagadałem do postaci, która zleciła mi to zadanie i jedyną opcją podczas rozmowy jest “KONIEC”. Więc jak zakończyć to zadanie?

Ten Alchemik nazywa się bodaj Ignaz i trzeba od niego zakupić 3 zwoje z zaklęciem ’ Niepamięć’, a następnie dostarczyć wspomnianemu magowi ognia do badań. Kupiłeś konkretnie te zwoje i u tego gościa? Spójrz do dziennika, może będą jakieś wskazówki.

A wykonałeś najpierw dla Ignaza Questa z eksperymentalnym użyciem ‘Niepamięci’ (na Valentino)?

Dzięki, a za nie używanie imion przepraszam, nie zapamiętałem ich. Okazało się, że źle zrozumiałem zadanie, ponieważ w informacjach o nim napisane było, by zakupić od Ignaza trzy zwoje, które sam stworzył lub które sprzedaje. Co do zadania od Ignaza, to wykonałem je, jednak nie na Valentino. Więc zadanie ze zwojami wykonane.