Gothic II Noc Kruka Returning (mod)

Witam. Chciałem zapytać o modyfikację do Gothic II NK o mod Returning. Co o nim sądzicie? Warto zagrać, czy nie? Kiedyś miałem pobrane i grałem chwilę ale mi się nie podobało, bo się instalował dodatek poprawiający grafikę i jakieś inne śmiecie z modem, oczywiście nie było możliwości odznaczyć, podczas instalacji. Czy można pobrać samą modyfikację Returning?

Pozdrawiam

Jeśli chodzi o sam mod, powiem krótko: Jak Gothic to zawsze warto. Co do pobierania, oczywiście, trzeba tylko znaleźć :wink:

Mod sam w sobie fajny, problemem są bugi. Ale ogólnie mod w końcu pozwala wyciągnąć z gry to co w niej najlepsze. Bo wcześniej były zdecydowanie zbyt łatwo.

@drobok A zakończenie ma inne niż w zwyczajnym? Bo z czego widziałem screny to jest jeszcze obóz na bagnie.

Chcesz spoilera ? :stuck_out_tongue: Ogólnie zakończenie podstawki nie kończy gry w modzie (jest kolejny rozdział)

Nie, bo muszę to sam przeżyć.

Długi i porównaniu do innych rozdziałów? Nowy świat? Za dużo nie pisz, bo sam jestem ciekawy i muszę to sam przeżyć :slight_smile:

To się zdecyduj, bo jeden spojler już kolega zaserwował a przy kolejnym może się okazać iż minie chęć zabawy :slight_smile:

Nie, nie. Jeszcze ciekawy jestem czy długi jest ten 7 rozdział? I czy jest w nowym świecie.

A tekstur packa instalować?

Tekstury sa dobre, tyle że czasem problemy z znalezieniem roślinek są (bardziej naturalne to)

Jeszcze jedno pytanie i można temat zamknąć.

Czy w 7 rozdziale jest się w nowym świecie czy w tych starych?

Są nowe lokacje ale nie ten rozdział nie odbywa się w nowym świecie.