Gothic II- oko inosa (problem...)

Mam pytanie:

zaprawiwszy OKO INOSA udałem się na pojedynek ze smokiem (taki na wulkanie) i teraz oko nie pulsuje energią.Wcześniej mówili mi że będę musiał je naprawić po walce (naładować). niestety nie wiem jak to zrobić!

ps. ani xardas ani zaden z magów nie mają zadnej opcji dialogowej…

Robisz to przy stoliku alchemicznym.

Ale musisz z 1 wziąć jego serce :wink: i wtedy łaczysz oko z sercem.

Muszisz iść do stołku alchemicznego i z tego co pamietam(przeszedłem całą grę) niemuszisz miec zadnych kwalifikacji aby naładowac oko poprostu podchdozisz do stołu alhemicznego obojetnie jakiego i muszisz miec menzurke sprzet do naładowania oka inosa i podzisz do stołu i naciskaj naładuj OKO INNOSA i zaraz z oka bedzie taki promien i jak wejdziesz do okniekagdziemasz miecze i mikstury itp znajdz oko i bedziepisać ze OKO pulsuje energią! ;p

Gra Gothic 2 to majstersztyk pszeszedłem ją Magiem ognia, Paladynem , Łowcą smków jak ktoś ma Gothica 3 niech pisze na gg 4173690.

Naładowanie oka jest proste musisz wziąść serce gada i iść do stołu alchemicznego poczym załadować oko, jak się nieczyta tekstów to pojawiająsię takie problemy. :stuck_out_tongue:

,Innos to honor a honor to moje życie"

Pozdro

Może nie masz menzurki?? Mój kolega też nie wiedział jak je naładować, a okazało się że nie miał menzurki w plecaku! Jak pamiętam to po potrzebny przedmiot musisz udać się spowrotem do miasta!

Pozdro