Gothic II problem z instalacją

(system) #1

Witam. Mam taki problem. W dodaj usuń programy mam wpis z gothic II którego nie ma dam no i pyta się czy usunąć składniki gry i tak dalej coś pisze i tak w kółku a wpis dalej nie znika i chcąc zainstalować gothica II też wyskakuje że trzeba usunąć a ja usuwam i nic może trzeba usunąć jakiś wpis w rejestrze ale ja wolałbym program który sam posprząta resztki po starym Gothicu II Proszę o szybką pomoc

(Seba86mu) #2

Rejestr przeskanuj programem CCleaner.

Następnym razem do odinstalowywania programów i gier użyj programu Revo Uninstaller.

Wydaje mi się, że próbowałeś usunąć najpierw grę ręcznie, stąd teraz problem z odinstalowaniem programowym.

P.S. Następnym razem używaj znaków przestankowych, bo takich postów nie da się czytać :roll:

(system) #3

rejestr niedawno skanowałem premium booster czy wystarczy sam Revo Uninstaller czy ten program jest prost w obsłudze bo ja nie jestem zbyt doświadczony czy moglibyście mniej więcej opisać co należy zrobić

(Seba86mu) #4

Jeżeli Revo odnajdzie grę Gothic, jako zainstalowaną aplikację, to odinstaluj grę używając trybu "Zaawansowanego". Usuń dodatkowo wszystkie pozostałości po grze jakie Revo odnajdzie.

Revo Uninstaller jest bardzo prostym programem w obsłudze.

Uruchom program -> wskaż aplikację do odinstalowania -> naciśnij na przycisk "Odinstaluj" -> wybierz tryb "Zaawansowany" -> poczekaj na odinstalowanie aplikacji -> zaznacz i usuń znalezione pozostałości po programie/grze.

(system) #5

pokazało mi wpisy w rejestrze co mam zrobić usunąć te w kolorze niebieskim

(Seba86mu) #6

Tak, zaznacz i usuń wszystkie wpisy, jakie Revo odnajdzie podczas odinstalowywania gry.

(system) #7

ale czy to napewno te w kolorze niebieskim ja nie mogę ryzykować muszę mieć 100% pewności że to te wpisy

(Seba86mu) #8

Ileż razy mogę powtarzać, że TAK :roll:

Jeżeli w programie Revo Uninstaller uruchomiłeś deinstalatora gry Githic II i odnalazł on wpisy w rejestrze, to bez obaw możesz je usunąć.

(system) #9

ale on pokazał rozwinięcia tam jest wszystko mój komputer microsoft window i tak dalej to usuwam te w niebieskim

(Seba86mu) #10

Bez żadnych obaw usuwasz wszystko !

(Newton) #11

Usuń te z pogrubioną nazwą.

A nie całe "gałęzie" ponieważ po drodze ona zawierają wpisy powiązane z innymi aplikacjami.

(Seba86mu) #12

Bajki opowiadasz.

Revo Uninstaller usuwa tylko i wyłącznie wpisy powiązane bezpośrednio z odinstalowywaną aplikacją.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

(system) #13

usunąłem tylko pogrubione bo te rozwinięcia jakbym skasował to mogłoby się skończyć źle, Revo nie powinien pokazywać rozwinięć bo jedno przypadkowe kliknięcie i nie ma rejestru seba86mu dzięki za pomoc wszystko skończyło się dobrze