Gothic II problem z instalacją

Witam. Mam taki problem. W dodaj usuń programy mam wpis z gothic II którego nie ma dam no i pyta się czy usunąć składniki gry i tak dalej coś pisze i tak w kółku a wpis dalej nie znika i chcąc zainstalować gothica II też wyskakuje że trzeba usunąć a ja usuwam i nic może trzeba usunąć jakiś wpis w rejestrze ale ja wolałbym program który sam posprząta resztki po starym Gothicu II Proszę o szybką pomoc

Rejestr przeskanuj programem CCleaner.

Następnym razem do odinstalowywania programów i gier użyj programu Revo Uninstaller.

Wydaje mi się, że próbowałeś usunąć najpierw grę ręcznie, stąd teraz problem z odinstalowaniem programowym.

P.S. Następnym razem używaj znaków przestankowych, bo takich postów nie da się czytać :roll:

rejestr niedawno skanowałem premium booster czy wystarczy sam Revo Uninstaller czy ten program jest prost w obsłudze bo ja nie jestem zbyt doświadczony czy moglibyście mniej więcej opisać co należy zrobić

Jeżeli Revo odnajdzie grę Gothic, jako zainstalowaną aplikację, to odinstaluj grę używając trybu “Zaawansowanego”. Usuń dodatkowo wszystkie pozostałości po grze jakie Revo odnajdzie.

Revo Uninstaller jest bardzo prostym programem w obsłudze.

Uruchom program -> wskaż aplikację do odinstalowania -> naciśnij na przycisk “Odinstaluj” -> wybierz tryb “Zaawansowany” -> poczekaj na odinstalowanie aplikacji -> zaznacz i usuń znalezione pozostałości po programie/grze.

pokazało mi wpisy w rejestrze co mam zrobić usunąć te w kolorze niebieskim

Tak, zaznacz i usuń wszystkie wpisy, jakie Revo odnajdzie podczas odinstalowywania gry.

ale czy to napewno te w kolorze niebieskim ja nie mogę ryzykować muszę mieć 100% pewności że to te wpisy

Ileż razy mogę powtarzać, że TAK :roll:

Jeżeli w programie Revo Uninstaller uruchomiłeś deinstalatora gry Githic II i odnalazł on wpisy w rejestrze, to bez obaw możesz je usunąć.

ale on pokazał rozwinięcia tam jest wszystko mój komputer microsoft window i tak dalej to usuwam te w niebieskim

Bez żadnych obaw usuwasz wszystko !

Usuń te z pogrubioną nazwą.

A nie całe “gałęzie” ponieważ po drodze ona zawierają wpisy powiązane z innymi aplikacjami.

Bajki opowiadasz.

Revo Uninstaller usuwa tylko i wyłącznie wpisy powiązane bezpośrednio z odinstalowywaną aplikacją.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

usunąłem tylko pogrubione bo te rozwinięcia jakbym skasował to mogłoby się skończyć źle, Revo nie powinien pokazywać rozwinięć bo jedno przypadkowe kliknięcie i nie ma rejestru seba86mu dzięki za pomoc wszystko skończyło się dobrze