Gothic nie mogę dołączyć do nowego obozu

I znów mam pewien problem, właściwie to dwa problemy. Przeczytałem, że u Saturasa mogę nauczyć się 5 kręgu magii, jednak gdy do niego zagaduję mam do wyboru tylko “KONIEC”. A druga sprawa, to gdzie się podział Lee? Już chyba od trzeciego rozdziału nie widzę go w jaskini, w której zwykle przebywa. A gdy pytam kogoś o drogę do Lee, każe mi się udać do jaskini. Jeśli ma to jakieś znaczenie, to jestem w 5 rozdziale.

hmm, kurczę nie pamiętam już… A czasem nie “zaszedłeś za skórę saturasowi”? Może to nie on tego uczy? jest ich tam kilku jak pamiętam. Wiem, że 6 kręgu uczy tylko XARDAS. Wpisz w google gothic 1 i wyjdzie ci jakiś serwis co do gothica i sprawdź dział solucja, albo qesty. Powinno wszystko być.

Właśnie na stronie o Gothicu przeczytałem, że Saturas uczy 1-5 kręgu magii.

Nie wiem, może go faktycznie zdenerwowałeś ^^ Zdobyleś już urziela?

Jedyne, czym mogłem go zdenerwować, to to, że podczas rozmowy o tym, czy znalazłem Xardasa wyszło na to, że nie. Uriziela jeszcze nie zdobyłem, ale właśnie podążam w jego stronę, w czym trochę przeszkadza mi dwóch orków, którzy ciągle za mną łażą i czepiają się o to, że używam magii (światło).

Uh… udanie się do tej świątyni tylko z 23 poziomem i znajomością 4 kręgu magii nie było dobrym pomysłem. Strażnik świątynny pokonał mnie trzema ciosami.

Z tego co pamiętam jeśli dołączyłeś do obozu sekty to nie masz możliwości poznania 5 kręgu magii, 4 to max;] Oczywiście mogę się mylić;] A co do Lee to w którymś tam rozdziale czeka on na tamie, gdy z nim pogadasz i skończy ci się żalić wróci do swojego domku w jaskini:D

Baal Cadar podczas nauczania 4 kręgu powiedział coś w stylu: “4 poziom to poziom, który powinien znać strażnik świątynny”.

Tak czy siak dołączając do sekty nie masz szans na zdobycie kręgu większego niż 4;]

Pięknie… Czyli zostaje mi zebrać trochę bryłek rudy, zakupić najlepszy miecz i skorzystać z tych 57 punktów nauki, wydając je na umiejętność posługiwania się mieczem dwuręcznym.