Gothic noc kruka-jak zdobyc duzo sily

witam!mam problem. jak w grze zdobyc 170 pkt sily aby moc uzywac najmocniejszej broni w grze?teoretycznie sie da uczac sie od nauczycieli ale z tego co sprawdzilem to postac musiala by miec gruboi ponad 50 poziom(a raczj nie da sie takowego zdobyc bo brakuje przeciwnikow po prostu) i trzeba by inwestowac tylko w sile. jakie sa inne sposoby?duzo jest kamiennych tabliczek sily??moze zna ktos rozmieszczenie?a coz eliskirami sily,ile dodaja??prosze o odpowiedz tylko te osoby co znaja gre.

CharacterHelper! :wink:

ale to jest gra na kodach. a ja chce zdobyc te sile normalnie.

eliksir dodaje 3sily :wink: a no nie wiem mi sie jak narazie udało zdobyc max 160 sily a dalej nie grałem bo mi sie nie chciało:P a nie prawda ze przeciwników zabraknie bo przecierz mozesz wybic wszystkie orgi przed zamikiem a jak jeszcze jestes przy smokach to wtedy jest jeszcze full innych i jeszcze zostaje cały las w korinish i caaaaały dodatek :wink: więc takie tródne to nie jest :wink:

Nieprawda… to jest trudne… w grze są pierścienie, które dają minusowe bonusy do siły, gdy je zakładasz… znajdz je ( nie wiem gdzie są… ). Kiedy będziesz chciał zwiększyć siłe załuż je… a potem zdejmij po dodaniu skilla… mnożnik się nie zwiększy.

Tyle pamiętam…

chyba dla was:P

tyle ze te pierscienie to nie jest uczciwa gra…

Złączono Posta : 01.08.2006 (Wto) 21:40

sa pierscienie ale uczicwa gra to tylko ta kiedy sie je nosi cały czas i nie dają one MINUSOWYCH pkt siły tylko dodatnie

Ja oprócz pierscieni, eliksirów siły znajdywałem goblinie jagody :mrgreen:

Niestety dodają tylko +1 siły.

Próbuj może robić eliksiry - mikstury, które na stałe podniosą współczynniki twojej postaci :wink:

Chyba żartujesz… dla mnie uczciwość kończy się na konsoli, albo ingerencji w kod gry… Ale pomyśl… po kiego diabła twórcy dali te pierścienie? Odpowiedz sama się nasuwa na myśl… Dali je, żeby urozmaicić gre poprzez tego typu “dodatki” w formie takich logicznych rozwiązań…

nie zgodze siez toba. potworow nie ma tyle zeby miec poziom tak z 60 np… nie da sie po prostu ja powybijalem wszystko co sie da. w 2 rozdziale i w 4 jak smoki byly tez 2gi raz sie pojawily potwory gdzie niegdzie.nawet wszystkich paladynow wyrznalem do nogi. i nic:) zakonczylem na 49 poziomie.no owszem pewnie da sie jeszcze podbic tak ze trzy czetery poziomy…ale nie wiecej

Musisz duuużo jeść :jem2: :mrgreen:

x-awier postawił na logiczne myślenie :mrgreen:

:smiley: :hahaha:

Nie no… tak jak mówią inni. Musisz nosić pierścienie. Pić mikstury i jadać goblinie jagody :wink:

W nocy kruka najlepiej robić eliksiry i te pierścienie… ale to wszystko zażyj dopiero po przekroczeniu przynajmniej 100 pk. siły!

Wszystko zależy od mnożnika.

o co chodzi z tymi minusowaymi pierscieniami? jesli zaloze taki pierscien to nie bede musial wydawac np.25 pkt nauki na 5 sily?? prosze mi wyjasnic:)

Złączono Posta : 02.08.2006 (Sro) 12:44

te pierscienie daja -20 do sily i mozna je znalezc u jakichs orkowych dowodców. kto wie gdzie oni sa?

Złączono Posta : 02.08.2006 (Sro) 12:56

sprawdzilem i nic nie dziala. mialem 40 sily zalozylem pierscien odjął mi 20 ale nauka kosztowala dalej tyle samo… wiec Dix jesli mozesz to wyjasnij jak to działa i czy w ogóle działa.

za 20 punktów nauki bedziesz mógł nauczyć się sam robić mikstury siły( potrzebny jest 1 smoczy korzeń i 1 szczaw królewski), za pomocą tabliczek możesz nauczyć się chyba 18 punktów siły. Jedz także gulasze, które daje ci Tekla na farmie Onara. pozatym każdego dnia( tylko raz dziennie!) idź do dowolnej kapliczki Innosa i tam złoż ofiarę w wysokości 100 sztuk złota(oprócz siły możesz dostac także +1 do zręczności i inne bonusy). za zjedzenie 25 jabłek też dostaniesz +1 do siły.

Ludzie Ludzie kiedy wy w to graliście ostatnio?? :? przecierz goblinie jagody dodają zręczność nie siłe! !!

kurna smoczy korzen dodaje 1siły a goblinia jagoda zręczności

Znajde , zrobie screena i … się przekonamy :stuck_out_tongue:

Potwierdzam Smoczy korzeń dodaje siły a Goblińskie jagody zręczność widać

że zapomnieliście o Gothicu :mrgreen:

Najlepszą postacią do zdobywania siły jest łowca smoków. Z tego co pamiętam miałem na koniec gry coś koło 200pkt siły. trzeba zbierać i kupować smocze korzenie, u tekli mozna dostać chyba 4 gulasze, u snafa w obozie bandytów tez mozna dostać jeden gulasz. Ze smoczych korzeni mozna robić eliksiry, a w szóstym rozdziale, jesli się ma skladniki mozna zrobić 2 eliksiry ze smoczych jaj, ktore dają po 10 lub 15 siły