Gothic - szukam moda zmieniającego tekstury i ewentualnie dodającego nowe przedmioty


#1

Witam. Jak w temacie. Chciałbym wrócić do mojej ulubionej serii gier zaczynając od części pierwszej. Przydałoby się jednak odświeżyć trochę wygląd świata poprzez zmianę tekstur jakimś modem. Zależałoby mi, by mod ten nie zmieniał nic w zadaniach i postaciach. Przyznam, że mam problem z wciągnięciem się w gry, chyba z tego wyrosłem, więc dodatkowe zadania wydłużyłyby grę i sprawiłyby, że mógłbym jej nie ukończyć. Odpada więc mod 'Mroczne Tajemnice'. Fajnie by było, gdyby mod urozmaicał też dostępny w świecie gry ekwipunek - bronie, pancerze, mikstury itd.

 

Może ktoś coś polecić?


(drunkula) #2

Polecić nie polecę, ale spis znajdziesz tu: http://www.gothicgry.fora.pl/mody,35/wszystkie-mody-do-gothic-1,3715.html


(Kamil) #3

Największa strona fanów sagi znajduje się tutaj http://www.gothic.phx.pl/ :slight_smile: Pomimo, że projekt phx jest zawieszony wszystkie strony fanowskie są nadal rozwijane przez społeczność.

 

Jeśli chodzi o szukany przez Ciebie mod, znajduje się on w tym dziale: http://www.gothic.phx.pl/gothic/download.php?id=001 i nazywa się G2TexturesPack. Zmienia on tekstury na te z drugiej części gry :slight_smile:


#4

 

Znam ten mod, ale nie podobał mi się ze względu na zbyt dużą roślinność. Ktoś trochę sknocił sprawę. Zainstalowałem inny, podobny, gdzie są tekstury z Gothic II, ale nie ma roślin. Wygląda trochę lepiej. Nie chciało mi się już czekać na odpowiedzi i zacząłem grać z tym jednym modem.

 

Strona http://www.gothic.phx.pl/ jest mi znana, często tam zaglądam z nadzieją, że pojawi się zapowiedź kolejnej części Gothic.