Gothic3 mi się tnie a wymagania spełnia mój komputer

Witam. Mam problem z grą Gothic 3 , gdyż: Gra mi się tnie już od rozpoczęcia gry (nawet w menu). Wymagania spełniają warunki gry.Gra jest oryginalna. Sprzęt : 2GB ram, Dual Core Procesor 5000+2.61 GHz, Karta Graficzna GeForce 6150SE. Czy ktoś może mi doradzić? A podkreślam, że jak grałem na innym komputerze(u kolegi) to chulało dobrze tylko czasem się lekko zacieło (bo miał 1gb ram) a ma gorszy komputer odemnie. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Karta grafiki jest mało wydajna i to pewnie ona jest winowajcą.

A można coś zrobić aby dało się płynnie grać?

Jeżeli to oryginalny Gothic 3 to ściągnij patche i zainstaluj. Poza tym Gothic 3 kuleje pod względem optymalizacji.

polecam olać Gothic 3 :wink: jestem fanem gothic i gothic2 i gothic3 jest moim zdaniem okropne :]

Ale mi bardzo się podoba Gothic 3 …

Dodane 14.07.2010 (Śr) 17:49

michalj82 ale jakiego patcha mam ściągnąć?

Wszystkie.

Karta graficzna jest zintegrowana a na zintegrowanych Gothic 3 nie ma prawa działać, dlatego polecam kupić nową kartę graficzną, gdyż na obecnej nie pograsz w tą grę.

Buhaha xDD

Mam taką samą grafikę a jednak mi śmiga bez ŻADNEJ zciny ;p

on topic Jak tnie ci w menu to zmniejsz rozdzielczość co do patcha to 1,72 na świeżo zainstalowaną grę ;p

Szkoda że jestem po formacie i nie mam zainstalowanego gothica bo bym ci filmik z phona podesłał ;p

Więc tak.Po zmiejszeniu rozdzielczości na najmniejszą mało pomogło.

A teraz pytanie czy jak podmienie kartę graficzną NVIDIA 6600 ( chyba ) to Gothic 3 będzię dobrze działał?

Bo w starym komputerze mam taką kartę. Czy opłaca się włożyć ją ?

Mi na konfiguracji z podpisu, gra również się zacinała, pomimo zainstalowania wszystkich dostępnych patchy i posiadania aktualnych sterowników, więc zgodzę się ze zdaniem kolegów iż tu chodzi o problem z optymalizacją samej gry i nie wiele można na to poradzić.

@Up Nawet na mojej konfiguracji czasami przycina źle zoptymalizowany silnik uniemożliwia płynną zabawę w G3 i nic tego nie zmieni, ani patche ani mody nic ;/ musieli by od nowa zrobić i dopracować kod gry

g3 odpalony na najnowszym komputerze działa jak ślimak, taka już ta gra po prostu jest, dlatego właśnie przesiadłem się na konsole, tam na ogół nie ma takich problemów a g4 bedzie również na ps3 :slight_smile: