Gothic3 mi się tnie a wymagania spełnia mój komputer

(Mateusz Zarkow) #1

Witam. Mam problem z grą Gothic 3 , gdyż: Gra mi się tnie już od rozpoczęcia gry (nawet w menu). Wymagania spełniają warunki gry.Gra jest oryginalna. Sprzęt : 2GB ram, Dual Core Procesor 5000+2.61 GHz, Karta Graficzna GeForce 6150SE. Czy ktoś może mi doradzić? A podkreślam, że jak grałem na innym komputerze(u kolegi) to chulało dobrze tylko czasem się lekko zacieło (bo miał 1gb ram) a ma gorszy komputer odemnie. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

(michalj82) #2

Karta grafiki jest mało wydajna i to pewnie ona jest winowajcą.

(Mateusz Zarkow) #3

A można coś zrobić aby dało się płynnie grać?

(michalj82) #4

Jeżeli to oryginalny Gothic 3 to ściągnij patche i zainstaluj. Poza tym Gothic 3 kuleje pod względem optymalizacji.

(bogumillaska) #5

polecam olać Gothic 3 :wink: jestem fanem gothic i gothic2 i gothic3 jest moim zdaniem okropne :]

(Mateusz Zarkow) #6

Ale mi bardzo się podoba Gothic 3 …

Dodane 14.07.2010 (Śr) 17:49

michalj82 ale jakiego patcha mam ściągnąć?

(kijek) #7

Wszystkie.

(Setjuniorhigh) #8

Karta graficzna jest zintegrowana a na zintegrowanych Gothic 3 nie ma prawa działać, dlatego polecam kupić nową kartę graficzną, gdyż na obecnej nie pograsz w tą grę.

(Drobok) #9

Buhaha xDD

Mam taką samą grafikę a jednak mi śmiga bez ŻADNEJ zciny ;p

on topic Jak tnie ci w menu to zmniejsz rozdzielczość co do patcha to 1,72 na świeżo zainstalowaną grę ;p

(Drobok) #10

Szkoda że jestem po formacie i nie mam zainstalowanego gothica bo bym ci filmik z phona podesłał ;p

(Mateusz Zarkow) #11

Więc tak.Po zmiejszeniu rozdzielczości na najmniejszą mało pomogło.

A teraz pytanie czy jak podmienie kartę graficzną NVIDIA 6600 ( chyba ) to Gothic 3 będzię dobrze działał?

Bo w starym komputerze mam taką kartę. Czy opłaca się włożyć ją ?

(Newton) #12

Mi na konfiguracji z podpisu, gra również się zacinała, pomimo zainstalowania wszystkich dostępnych patchy i posiadania aktualnych sterowników, więc zgodzę się ze zdaniem kolegów iż tu chodzi o problem z optymalizacją samej gry i nie wiele można na to poradzić.

(Siarczyslaw) #13

@Up Nawet na mojej konfiguracji czasami przycina źle zoptymalizowany silnik uniemożliwia płynną zabawę w G3 i nic tego nie zmieni, ani patche ani mody nic ;/ musieli by od nowa zrobić i dopracować kod gry

(Danzelmario) #14

g3 odpalony na najnowszym komputerze działa jak ślimak, taka już ta gra po prostu jest, dlatego właśnie przesiadłem się na konsole, tam na ogół nie ma takich problemów a g4 bedzie również na ps3 :slight_smile: