Gotowy film problem z dźwiękiem wyjściowym w postaci 5:1

Witam wszystkich mam pewien problem i może ktoś z WAS będzie w stanie mi pomóc go rozwiązać.Zakupiłem oprogramowanie PINNCLE STUDIO ULTIMATE 11 i mam problem z kodowaniem dźwięku w Dolby Digital 5:1 uaktywniłem wszystko przez neta dostałem klucze aktywacyjne do Dolby Digital 5:1 są to klucze typu:Paszport , Dolby Digital 5:1 Encoding/Decoding , Dream Glow , Dream Glow RTFx ale po montażu filmu gdzie fragmenty do montażu są zgrywane wyłącznie z niezabezpieczonych płyt dvd gdzie jest oryginalny dźwięk Dolby Digital 5:1 po montażu i nagraniu na płytę DVD-RW na amplitunerze pokazuje że dźwięk jest w tym systemie nagrany na tv.gdy pilotem od odtw.dvd włączę funkcę audio również wyświetla info że jest 5:1 a dźwięk słychać tylko z głośników subofera , centralnego i przednich lewego oraz prawego a tylne głośniki cisza jak zmienię w funkcja w pr.PINNACLE w funkcji Przybornik funkcja zmień głośność u góry po prawej stronie nad pokazanymi głośnikami zmienię funkcję z przestrzennego na dialog pokazuje się jeszcze jeden głośnik (centralny) jak z tymi ustawieniami chcę ponownie nagrać projekt to wten czas po nagraniu i włączeniu na kinie domowym głos słychać z głośników:subofera , centralnego i tylnych lewego oraz prawego a przednienie głośniki (lewy i prawy) cisza już dosłownie niedaję rady i niewiem oco tu biega w tym wszystkim dlatego szukam pomocy u WAS może ktoś pracuje na tym oprogramowaniu i wie co trzeba zrobić aby to działało jak trzeba.Pracowałem wcześniej na oprogramowaniu NERO 7.10.1.0 gdzie jest podprogramik NERO VISION 4 i tam bez żadnych aktywacji , kluczy do Dolby Digital itp.montaż mogłem robić bez żadnego ale i dźwięk słychać było na wszystkich głośnikach tylko coś ostatnio często przy montażu mi się wieszał czasami jest tak że program klatki oblicza sobie ale to trwa max 5 lub 10 minut i dalej nad projektem można pracować a nie 2 , 3 a czasami 4 godziny bez przesady dlatego zdecydowałem się popracować na PINNACLE ale widzę że chyba nic z tego niebędzie chyba że ktoś z WAS mi pomoże i pokieruje co mam zrobić bo może coś źle robię.Liczę na WASZE odpowiedzi.

BLADE2042 - To jest kolejny Twój temat, w którego nazwie KRZYCZYSZ (na dodatek sama nazwa jest też mało konkretna).

Albo korzystając z przycisku icon_edit.gif

.

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.