Gpedit, gdzie znajduje się opcja wyłączenia instalowania

Witam serdecznie, na początek przepraszam jeśli temat założyłem w złym dziale, nie wiedziałem zbytnio gdzie go napisać. Dobrze, wyjaśnię w czym rzecz.

Posiadam system Windows 7 (jednak w tym przypadku to bez różnicy), chcę ograniczyć użytkownikowi standardowemu instalowanie “czegokolwiek” na komputerze. Znam się na gpedit, potrafię zrobić tak, aby wprowadzone tam ograniczenia były nałożone tylko na ograniczonych użytkowników (dzięki demonstracji z DP). O ile dobrze pamiętam, to kiedyś udało mi się w gpedit tak, że użytkownik nic nie mógł zainstalować. Niestety, teraz coś nie mogę znaleźć tej opcji, szukam i szukam, ale nic z tego.

Oczywiście już jakieś ograniczenia tam naniosłem i niektórych rzeczy nie może zainstalować. Np program CDBurnerXP nie chce się wgrać, ale Total Commander i uTorrent już bez problemu da radę :(.

Tak więc bardzo bym prosił, aby ktoś podał mi w której lokalizacji gpedit znajduje się ta opcja, aby user nie mógł “niczego” zainstalować. Również poprosiłbym (przynajmniej zbliżoną) nazwę tej opcji, abym mógł ją w miarę łatwo znaleźć.

Jeżeli nie wiecie gdzie jest ta opcja, to ewentualnie zadowolę się jakimś programem lub innym sposobem na wyłączenie instalowania rzeczy użytkownikowi standardowemu.