[GPS]Becker BE7927 jaki format video obsługuje?

Witam,sprawiłem sobie nawigacje Harman/Becker BE7927 i nie mogę rozgryźć jaki format video obsługuje, kopiuje plik video w formacie MP4 i w ogóle nie jest widoczny ten plik w nawigacji , może mi ktoś wyjaśnić co robię źle?

Link do nawigacji http://gpslab.pl/article_strona_3993_1.html

Bo chyba nie obsługuje video, tylko Mp3 można słuchać .

Obsługuje na pewno , w specyfikacji sprzętowej jest opisane że odtwarza pliki video tylko że nie napisali jaki format , oprócz tego ma jeden plik video (demo) i sprawdziłem format tego pliku to MPEG ,już skończyły mi się pomysły na jaki format mam konwertować te pliki video , konwertowałem na MP4 i na urządzenia mobilne i efekt cały czas ten sam , czyli jego brak.

PS. JPEG też obsługuje.

To sam se odpowiedziałeś jaki format obsługuje.

MPEG i już , mój konwerter nie posiada opcji konwersji do MPEG , polecisz mi jakiś program FREE?

nie wiem czy już ostatnio jak się bawiłem nawigacja to obsługiwała WMV też.

Program np. MediaCoder linka nie podam bo znów dostane warna ze podaje do nielegalnych treści czy coś

Poszukaj w jakiejś wyszukiwarce i na pewno znajdziesz :slight_smile:

Udało mi się przekonwertować do MPEG wkleiłem plik do nawigacji i jest już widoczny , ale po kliknięciu na ten plik otwiera się odtwarzacz i koniec nic się nie odtwarza.

Może masz tam za duża rozdzielczość ustawioną.trudno powiedzieć :frowning:

Właśnie nie, ustawiam rozdzielczość w programie do konwertowania taką jaką obsługuje ta nawigacja , już nawet uruchomiłem program GSpot z myślą że czegoś się dowiem z pliku video demo który jest odtwarzany w tej nawigacji , ale niestety oprócz tego że jest to MPEG-1 nic więcej sie nie dowiedziałem może komuś z Was się uda więcej dowiedzieć z tego pliku , umieszczam link do pliku video który jest fabrycznie wgrany w tą nawigacje i jest normalnie odtwarzany. http://hotfile.com/dl/46805783/9d6dd4c/ … o.rar.html

W pliku znajduje się to samo co widać na gif’ie tyle że w pliku jest dłuższa ta demonstracja.

301evsi.gif

EDIT: I jak znajdzie się ktoś chętny z jakąś radą ![-o<