GPS dla PPC. Jaki najlepszy?

Witam. mam pytanie chce zakupic GPS do mojego pocket pc HTC diamond

lecz nie wiem jaki najlepszy jest GPS. Chodzi mi o taki który bedzie miał funkcje “lookalizowania” miejsca wskazanego np wpisanie ulicy lub nr domu

O co Ci dokładnie chodzi, GPS to globalny system pozycjonowania i na tym opiera się między innymi nawigacja i prawie każda nawigacja posiada możliwość lokalizacji wpisanego adresu , moim zdaniem w tej chwili najlepszą nawigacją jest tomtom.

Aha czyli tomtom. A auto mapa ? brać ja pod uwage ? czy raczej tomtoma.

A jesli juz to jaka jest jego najnowsza wersja zebym wiedział jak na allegro znalesc

Auto mapa , jeżeli wolisz bajery w stylu 3D , zarysy budynków w kilku miastach , to można ją brać pod uwage , z tym że informuje że auto mapa nie posiada możliwości “dojechania do celu” w wioskach i małych miejscowaościach , obejmuje w nich tylko drogi przelotowe , natomiast jest ciut dokładniejsza od tomtoma w dużych miastach , jeżeli wybierzesz prostote działania pokrycie i adresy nawet w malutkich wioskach jak i mały procent popełniania błędów to nadal polecam tomtoma navigator 7.9i i do tego mape europy z polską Eastern Europe 815 2023 lub mape prawie całej europy też z polską Western and Central Europe 815 2096 . Mapy można zakupić na www.tomtom.com , nie wiem jak z aplikacją tomtom , podobno producent HTC udostępna orginalny rom z “wbudowaną” aplikacją tomtom navigator 7.

Automapa jest chyba najlepsza… tomtom jest ok ale nie w polsce… mapki polskie ma cienkie ale za granicą jest ok :wink:

nie wiem czy na WM jest garmin, on też jest spoko…

Może jakieś pół roku temu to żeczywiście auto mapa na polske była najlepsza , ale obecnie tomtom znacznie “poprawił” swoją działalność w europie środkowej i wschodniej i nie ma różnicy w pokryciu i adresach czy to jest Holandia czy Polska , mogę podać przykłady auto mapy gdzie nie ma ulic ani adresów a jest tylko dojazd do miejscowości np Bestwinka czy Wola (Miedźna) a w tomtomie jest w tych miejcowościach kilkadzieiąt ulic i danych adresowych, łącznie ze zjazdem i wyjazdem na stacje benzynową , czy parkingem pod kościołem i basenem , auto mapa nie ma takich szczegółow.