GPS na laptopa

mam pytanko: czy orientuje sie ktoś jakie sa najlepsze programy do nawigacji gps na PC. Antene pod USB w najblizszym czasie zakupie. Poprostu chodzi mi o nawigowanie (najlepiej w 3D) po mapkach europy (głownie chodzi mi o niemcy) albo wie moze ktoś czy da sie odpalic program z pocket PC na PC?? z góry dziekuje za odpowiedz!! pozdrawiam!

Wybór nie jest niestety duży. Polska Automapa w wersji 3 i ewentualnie Microsoft AutoRoute, ale ten ostatni jest kiepściutki, chyba, że udajesz się do Stanów. Wtedy nie ma problemu :slight_smile:

Całkiem niegłupi jest Marco Polo, ale wątpię by był w Polsce sprzedawany

ehhh ja jeszcze slyszalem o czyms takim jak PC navigator 6?? wiesz coś o nim na allegro widziałem coś takiego w granicach 450-500 zł. I moze dziwne pytanie ale czy istnieje (choc na 90% wydaje mi sie ze nie) jakaś mozliwosc odpalenia na PC programiku np iGO który jest na pocket PC? istnieja jakies emulatory lubcoś w tym guście? dzieki z góry

Nie, nie ma możliwości uruchomienia na PC IGO2006. Są wprawdzie emulatory, ale one służą do prezentacji możliwości urządzenia a nie jego obsługi z poziomu PC. Przede wszystkim programy są kopiowane do PocketPC przy pomocy ActiveSync

Co do PC Navigatora 6 to nie słyszałem o takowym programie, choć Google podaje, że istnieje. Jest nawet dystrybutor w Polsce

Niestety nie udało mi się otworzyć strony http://4active.pl/sklep/agora.cgi?cart_ … ails=00128

Może jakiś chwilowy problem

Strona działa.

Tak, teraz działa. Wcześniej nie, czyli tak jak pisałem “chwilowy problem” :slight_smile:

czyli pozostaje tylko wybrać któryś z (prawdopodobnie dennych) programów:/ szkoda… coraz bardziej jednak mysle o kupnie palmtopa chocby uzywanego… albo orientuje sie ktos jak to jest z gps na komórke? tzn jakie modele najlepiej sie do tego nadają?

btw. Naprawde wielkie dzięki za szybkie odpowiedzi:) Pozdrawiam!!

Żadna komórka nie ma GPS-a :slight_smile:

Ratuje Cię tylko jakiś palmtop z GPS-em jak np. świetny Mio P550. Można go nabyć w Electroworldzie za 1150 zł

jak to w telefonkach 3g jest GPS zreszta widzialem tez programy nawigujące na nokie z serii N… i wiele innych modeli tel. Wiec w takim razie na czym to polega?

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 20:43

jak to w telefonkach 3g jest GPS zreszta widzialem tez programy nawigujące na nokie z serii N… i wiele innych modeli tel. Wiec w takim razie na czym to polega?

tzn mi jest potrzebna tylko nawigacje wiec w tej cenie wolał bym zdecydowanie jakies urzadzanko nawigujace do samochodu (tomtom?) ale orientujecie sie w jakich cenach sa wmiare sensowne palmtopy?

A na tym zapewne http://www.mapamap.pl/

Do komórek Nokii można bez problemu dokupić GPS, ale szczerze mówiąc to i tak tam nic nie widać, ale to pewnie kwestia gustu. Polecam zestaw taki jak ja mam: PDA Asus + Navigo. Tanie i dobre :slight_smile: