GPS program do wyznaczania trasy i korzystania z gps offline

Witam poszukuję programu gps w którym mógłbym ustalić drogę np z Warszawy do Krakowa i pobrać mapę gps na telefon z androidem i żeby mnie w telefonie naprowadzało w trybie offline, czy jest taka możliwość ?

Możesz wykorzystać program ‘osmand’ na andka, gdzie mapy są offline…

Navigo - 40zł i dożywotnia aktualizacja, polecam http://www.navigo.pl/

Ja korzystam z nawigacji Sygic. Dożywotnia aktualizacja. Szybkie wyszukiwanie. Mapa dla Polski obecnie to koszt ok 100 zł. Mi udało się zakupić mapę Europy za 100 zł - w promocji. Często są promocję: święta, wakacje, walentynki i polecam wstrzelić się w odpowiednią. Z nawigacji korzystam i uważam że jest ok. Mam porównanie jedynie do starszej standardowej nawigacji samochodowej AutoMapa (Aristo) na monodotykowym wyświetlaczu - zdecydowanie wolę korzystać z Sygic: szybsze wyszukiwanie, łatwiejszy interfejs, oraz przede wszystkim brak konieczności wykupywania corocznej licencji…

Raz miałem nieprzyjemne zdarzenie, wyjechałęm w trasę po czym w połowie drogi uruchomiłem nawigację, jednak nie mogłem z niej skorzystać, ze względu na wymaganą aktualizację. Oprogramowanie nie pozwalało na skorzystanie z już istniejącej, starszej mapy. Nie posiadając pakietu internetowego musiałem się zatrzymać i skorzystać z WiFi w restauracji aby ściągnąć aktualizacje. Nie jestem pewien, czy w przed dzień nie namieszałem czegoś w ustawieniach, ale od tamtego czasu przed wyjazdem na chwilę włączam aplikację oraz łączę się z Internetem aby ewentualnie zaktualizować mapy.

Nie mam porównania do konkurencyjnych aplikacji tego typu, ale ta mi odpowiada.