Gps w noki? Sa jakies programy Do gps?


(Matteus15) #1

Witam mam kumpla który kupił nokie za 1500 ZL nie wiem jaki to model Ale jak włącza GPS i powiedzmy jedzie to mu mówi GPS gdzie stoi policja lub jedzie?? Jest może taki program lub dodatki do GPS. JA akurat mam IPhona 3g i nie wiem gdzie mogę taki program znaleźć? Dzieki za pomoc


(fialas1819) #2

w Apple Store... a czy na pewno to mówi gps czy czasem z cb radia nie leci??


(klopas) #3

na iphone nie robią nawigacji bo to nie legalne :stuck_out_tongue: było kiedyś... iPhone ci nie powie skręć w lewo itd. :wink:


(Zbych ) #4

Nie ma takiej możliwości , może mieć zainstalowaną np. automape i w nej aktywne tzw punkty POI (punkty użyteczności publicznej) są tam między innymi fotoradary stacjonarne , miejsca gdzie często stoją z "suszarkami" i radiowozy z kamerami , czy ruchome fotoradary i oprócz fotoradarów stacjonarnych reszta to tylko przepuszczalne punkty "namierzania" więc czy stoją i mierzą czy nie stoją taka nawigacja informuje że możliwa kontrola , mając takie poi pozałanczane i do tego jeszcze ograniczenia prędkości to nawigacja nic innego nie robi tylko cały czas "trąbi" ostrzeżeniami co praktycznie uniemożliwia płynną jazde. Osobiściem mam załączone tylko fotoradary stacjonarne i to mi wystarczy. Auto mapa jest tylko przykładem bo jest wiele aplikacji gdzie zamiast pełnej nawigacji można zainstalować tylko aplikacje zawierające POI. Co do iphona i wykożystania jego GPS-a to będzie duży kłopot bo na obecną chwile nie ma chyba takiej aplikacji czy programu aby współpracowała z tym GPS-em , jest to narazie tzw. dodatkowy bajer prawdopodobnie służący przewrażliwionym amerykanom do namierzania użytkownika telefonu.


(Matteus15) #5

Dzieki wielkie zbych1 juz wszystko czaje:))